Запрошуємо до сімейного табору!

 

За вікном ще зима, а ми вже готуємося до відпочинку. Запрошуємо вашу родину провести чудовий час в сімейному таборі в м. Радомишль з 18 по 23 травня 2019 року.

.

Подробнее...

Різдвяні співи

 

7 січня стало днем, коли молодіжний хор вийшов на різдвяну євангелізацію. Молоді люди співали різдвяні пісні в транспортах та в центрі міста, розповідаючи, таким чином, людям про справжнє Різдво.

Подробнее...

Різдвяний мюзикл у церкві

 

5 та 6 січня проходив різдвяний мюзикл в Євангельській церкві "Благодать". Учасниками мюзиклу були члени церкви: і малюки, і дорослі. Це потрібно було бачити.

Подробнее...

Веселе Різдво в колі родини

 

26 грудня Євангельська церква «Благодать» продовжила святкувати свято Різдва. Цей час був присвячений прославленню Ісуса Христа, подяці Господу за народження Спасителя. Також, 30 грудня, діти Недільної школи продемонстрували біблійний маскарад.

Подробнее...

Вечірня молитва за участі 9 церков в Євангельській церкві «Благодать»

 

26 грудня відбулася вечірня молитва об'єднання Української вільної церкви християн євангельської віри України в приміщенні Євангельської церкви «Благодать». Час пройшов за спільним прославленням, молитвою та словом підкріплення від пасторів об'єднання.

Подробнее...

Розпочато святкування Різдва в Євангельській церкві "Благодать"

 

23 грудня є початком святкування  Різдва Євангельською церквою "Благодать". Що чекало на прихожан та гостей церкви сьогодні?

 

Подробнее...

Святкування Різдва в Євангельській церкві "Благодать"

 

Вже близко той час, коли весь світ святкуватиме одне з найвеличніших свят - народження Господа нашого Ісуса Христа. Євангельська церква "Благодать" запрошує всіх бажаючих долучитися до святкування Різдва.

Подробнее...

День Біблії – свято для всіх!

 

18 листопада відбулося в Євангельській церкві «Благодать» свято, присвячене Дню Біблії. В цей день кожен охочий зміг взяти участь у переписі Біблії власноруч, дізнатися про проекти Біблійного товариства та принести подяку Богу за Біблію.

Подробнее...

Молодіжному служінню 22 роки

 

27 жовтня молодіжне служіння Євангельської церкви «Благодать» святкувало своє 22-річчя. Свято розділили члени церкви та гості, які змогли вдосталь насміятися та відпочити від буденності.

Подробнее...

Святкування дня Подяки

 

14 жовтня став особливим часом для членів Євангельської церкви "Благодать", адже святкування свята Подяки займає важливе місце в житті духовної родини.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40