Євангелізаційна поїздка до колонії в с. Мартусівка

 

17 квітня напередодні свята Пасхи молодіжний хор зі служителями організували Євангелізаційну поїздку до колонії в с. Мартусівка. В цей день близько 70 людей змогли почути про Ісуса Христа.

Подробнее...

Святкування Великодня служінням «Золотий вік»

 

18 квітня святкування Великодня почалося зі служіння «Золотого віку». Цього дня старші брати та сестри прославили Господа свідоцтвами, своїми талантами, та в сімейному колі згадали історію розп’яття та воскресіння Ісуса Христа.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка до Національного Інституту раку

 

2 березня відбулася поїздка служителями дитячого служіння Євангельської церкви "Благодать" до Національного Інституту раку. Цей час був сповнений радості та надією познайомили дітей з Ісусом Христом.

Подробнее...

Семінар "Виклики батьківства" в Євангельській церкві "Благодать"

 

16 березня в Євангельській церкві «Благодать» відбудеться семінар «Виклики батьківства». Семінар присвячений темі про важливість ролі батьків у житті дитини та формуванні особистості.

Подробнее...

Незабаром розпочнеться програма "Вітамінка" у Недільній школі

 

Кожного року Недільна школа Євангельської церкви «Благодать» проводить спеціальну програму для дітей «Вітамінка». Мета цієї програми – допомогти батькам зберегти здоров’я дітей та підтримати їхній підростаючий організм.
Програма триватиме з 17 лютого по 10 березня. Запрошуємо взяти участь!

Подробнее...

Запрошуємо до сімейного табору!

 

За вікном ще зима, а ми вже готуємося до відпочинку. Запрошуємо вашу родину провести чудовий час в сімейному таборі в м. Радомишль з 18 по 23 травня 2019 року.

.

Подробнее...

Різдвяні співи

 

7 січня стало днем, коли молодіжний хор вийшов на різдвяну євангелізацію. Молоді люди співали різдвяні пісні в транспортах та в центрі міста, розповідаючи, таким чином, людям про справжнє Різдво.

Подробнее...

Різдвяний мюзикл у церкві

 

5 та 6 січня проходив різдвяний мюзикл в Євангельській церкві "Благодать". Учасниками мюзиклу були члени церкви: і малюки, і дорослі. Це потрібно було бачити.

Подробнее...

Веселе Різдво в колі родини

 

26 грудня Євангельська церква «Благодать» продовжила святкувати свято Різдва. Цей час був присвячений прославленню Ісуса Христа, подяці Господу за народження Спасителя. Також, 30 грудня, діти Недільної школи продемонстрували біблійний маскарад.

Подробнее...

Вечірня молитва за участі 9 церков в Євангельській церкві «Благодать»

 

26 грудня відбулася вечірня молитва об'єднання Української вільної церкви християн євангельської віри України в приміщенні Євангельської церкви «Благодать». Час пройшов за спільним прославленням, молитвою та словом підкріплення від пасторів об'єднання.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40