Семінар для вчителів Недільної школи

27 листопада відбувся семінар для вчителів Недільної школи церкви «Благодать», в якому взяли участь більше 30 вчителів. Метою організації і проведення семінару було допомогти вчителю за допомогою певних цікавих методів зробити біблійний урок більш ефективним.

Подробнее...

Капелани церкви Благодать взяли участь у «Всеукраїнському з'їзді тюремних капеланів»

18 листопада в Києві пройшов з'їзд в'язничних капеланів, які приїхали з усіх куточків України. Головною темою обговорення з'їзду було зростання реабілітаційних центрів і можливості відкриття служінь в тюрмах, які ще закриті для Євангелія.

Подробнее...

Молодіжна євангелізація в м. Тараща

13 жовтня Молодіжне Служіння Союзу Вільних Євангельських Церков організували євангелізацію, метою якої було донесення до невіруючої молоді Благої вісті і запрошення до церкви.

Подробнее...

В церкві «Благодать» День Біблії

31 жовтня - щорічне свято всіх християн України, коли ми приділяємо особливу увагу найунікальнішій Книзі людства - Біблії. Уже другий рік поспіль, Церква «Благодать» з великим задоволенням бере участь в цьому святі.

Подробнее...

День народження «Скінії»

29 листопада, в п'ятницю, відбулося святкування 14-річчя молодіжного служіння церкви "Благодать". Для привітання молоді завітали друзі з церков: "Слово життя" м. Тараща і "Вічне Євангеліє" с.м.т. Глеваха.

Подробнее...

Помічник пастора церкви «Віфанія» провів служіння в церкві Благодать

17 жовтня 2010 року служіння церкви «Благодать» відвідав помічник пастора церкви «Віфанія» м.Київ, викладач Духовної семінарії, Борноволоков Олег.

Подробнее...

Діти недільної школи прославляють Господа

Недільна школа церкви «Благодать» не тільки проводить недільні уроки для дітей, а й є свідченням роботи Бога в житті своїх учнів. 17 жовтня діти взяли активну участь у спільному богослужінні церкві. Учні 3-4 класів процитували вірші про велич нашого Господа і про те, як вони Його люблять.

Подробнее...

Свято «Жнив» в церкві «Благодать»

10 жовтня в церкві «Благодать» пройшов чудовий день подяки Богу - свято «Жнив». В цей прекрасний день парафіяни церкви мали можливість засвідчити про щедрість Бога через приношення плодів з урожаю.

Подробнее...

Євангелізація дітей Недільної школи церкви «Благодать»

3 жовтня Недільна школа церкви «Благодать» провела євангелізацію. Урок цієї неділі був присвячений особливій місії для дітей: навчити їх нести Боже Слово людям і запрошувати їх до Божого дому.

Подробнее...

День вчителя в Недільній школі

 

У першу неділю жовтня вже стало традицією вітати вчителів Недільної школи з професійним святом - Днем учителя.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40