Служіння груп «Пізнання»

Близько 6 років існує в церкві «Благодать» служіння груп «Пізнання». 13 березня на ранковому богослужінні пройшла презентація цього підліткового служіння. Лідер Гордієнко Лілія представила основні напрямки діяльності та розвитку служіння для підлітків. Для всіх присутніх був показаний відеоролик, підлітки показали сценку і прославили Господа псалмами.

Подробнее...

Про церкву «Благодать» пишуть...

Після служіння церкви «Благодать» в тюрмах Чернігівської області, в місцевій газеті «Наше слово» була опублікована стаття про ту роботу, яку проводять служителі для порятунку людей, які відбувають покарання. Статтю підготувала журналіст газети Раїса Михайленко.

Подробнее...

Служіння реабілітаційного центру церкви «Благодать»

13 лютого недільне служіння підготували і провели служителі реабілітаційного центру церкви «Благодать». Це служіння є необхідним для спасіння людей, які опинилися на найнижчому щаблі нашого суспільства - це нарко- і алкозалежні, інші залежні, бомжі і просто нікому не потрібні люди.

Подробнее...

Служіння церкви «Благодать» в колоніях Чернігівської області

29 січня служителі церкви «Благодать» відвідали з Словом благовістя виправну колонію для колишніх працівників органів внутрішніх справ с. Макошино, і виправну колонію полегшеного режиму с. Домниця Чернігівської області. Служіння для людей, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, церква «Благодать» проводить вже 18 років, за які велике число ув'язнених почули про порятунок і Божоу любов. Також багато хто прийняв в своє серце Ісуса Христа і зміг почати нове життя.

Подробнее...

Молодіжне служіння «Хвали і поклоніння»

28 січня в рамках молодіжного служіння в церкві «Благодать» пройшов вечір «Хвали і поклоніння». Проведення цього заходу для молоді церкви було направлено на те, щоб молоді люди змогли прославити Господа і поклонитися Йому.

Служіння проходило за участю декількох груп прославлення: молодіжного, загального, а також братів і сестер, які самостійно приготували псалми і виконали їх,

Подробнее...

Різдвяна вистава для дітей

Під час Різдва особлива подія проходить для дітей в церкві «Благодать», коли вони можуть подивитися різдвяну виставу і отримати подарунок від Господа. Цього року діти змогли відвідати різдвяне дійство 8 січня. Проведення такого заходу направлене на благовістя маленьким серцям, які відвідують Недільну школу і дітям, які прийшли вперше.

Подробнее...

Різдвяне служіння в церкві «Благодать»

Різдво - одне з найбільших свят для християн усього світу. 26 грудня церква «Благодать» присвятила всі служіння цьому чудовому святу, щоб возвеличити ім'я Бога і проявити таланти і здібності Його дітей.

О 10:30 вся церква зібралася на подяку Господеві, музична група виконала святкові псалми і пісні хвали. Після чого прославили Господа діти Недільної школи: віршами, піснями, сценками.

Подробнее...

Вечірня молитва в церкві «Благодать»

В кінці кожного місяця в церкві «Благодать» проходить особливе служіння - вечірня молитва. Цього разу вона проходила 24 грудня. Метою проведення молитви є зібрання віруючих і навчання згідно зі Словом Божим, прохання, подяки, клопотання до Бога з багатьох питань щодо служінь у церкві «Благодать» і України.

Подробнее...

Різдвяна ярмарка

Уже кілька років в церкві «Благодать» існує прекрасна традиція - Різдвяна ярмарка. У цьому році вона відбулася 19 грудня. Метою організації і проведення такого заходу стало показати дитячі роботи, які були зроблені на заняттях служіння для дівчаток «Рукоділля» і служіння для хлопчиків «Художнє випалювання по дереву», а також дати можливість всім бажаючим придбати різдвяні подарунки для своїх близьких і знайомих.

Подробнее...

Підсумки програми «Чемпіон» в Недільній школі

12 грудня відбулося нагородження дітей церкви «Благодать» за участь в програмі «Чемпіон», яка проходила в період з вересня по грудень. Метою організації і проведення програми стало зацікавити дітей вивчати Боже Слово, проявляти старанність і свої таланти для Господа.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40