Спортивне свято для всіх!

 

06 - 07 вересня відбулося свято для сімей. Євангельська церква "Благодать" організувала "Спортивне містечко", де діти змогли пограти, покуштувати солодку вату та принести додому яскраву повітряну кульку.

Подробнее...

Євангелізація дітей Недільної школи

 

Цієї неділі, 1 вересня, діти Євангельської церкви "Благодать" пішли на євангелізацію, де мали змогу запросити оточуючих до церкви та розповісти про свято в Недільній школі, що відбудеться 8 вересня.

Подробнее...

Літній табір для дітей в Закарпатті

 

1 – 14 липня кожного літа Євангельська церква «Благодать» організовує літній християнській табір для дітей в Закарпатті. Незабутній час, проведений з Богом, мандрівки по Закарпаттю, час, коли розумієш цінність батьків – все це чекало на дітей літнього табору.

Подробнее...

Літні дні денного табору "Яскравий промінець"

 

4-9 червня проходив літній денний табір "Яскравий промінець". 27 дітей чекало на початок табору, де кожен почув про Бога та Його милість до нас.

Подробнее...

Випуск та нагородження в Недільній школі

 

26 травня відбувся випуск учнів Недільної школи. А також цього дня було нагородження всіх учасників програми «Стежка мудрості».

Подробнее...

Вітаємо дорогого пастора із 50-річчям!

 

5 травня брати та сестри Євангельської церкви "Благодать" вітали пастора та заступника єпископа УВЦХЄВ Дмитра Булаха Андрійовича із 50-річчям. Також в цей день завітали гості з поздоровленнями.

Подробнее...

Мюзикл «Сила воскресіння»

 

28 квітня, в Євангельській церкві «Благодать», на вечірньому служінні, проходив мюзикл «Сила воскресіння».  В мюзиклі приймали участь усіх охочі служителі церкви різного віку. Цього дня історія Пасхи ожила на сцені Євангельської церкви «Благодать».

Подробнее...

Святкування Пасхи Євангельською церквою «Благодать»

 

28 квітня - день святкування свята Пасхи. Всі присутні раділи воскресінню Ісуса Христа та прославляли Господа співами, виступами на сцені. В цей день Євангельську церкву «Благодать» відвідали 135 дітей!

Подробнее...

«Спортивне містечко». Що нового?

 

26-27 квітня знову на дітей мікрорайону Виноградар чекала розважально-спортивна програма «Спортивне містечко».  Що нового? Про це можна дізнатися читаючи далі.

Подробнее...

Недільна євангелізація на Виноградарі Євангельською церквою «Благодать»

 

21 квітня в Євангельській церкві «Благодать» було присвячено євангелізації. Діти під час Недільної школи, та дорослі після ранкового служіння, євангелізували жителям Виноградаря.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40