Вітаємо дорогого пастора із 50-річчям!

 

5 травня брати та сестри Євангельської церкви "Благодать" вітали пастора та заступника єпископа УВЦХЄВ Дмитра Булаха Андрійовича із 50-річчям. Також в цей день завітали гості з поздоровленнями.

Подробнее...

Мюзикл «Сила воскресіння»

 

28 квітня, в Євангельській церкві «Благодать», на вечірньому служінні, проходив мюзикл «Сила воскресіння».  В мюзиклі приймали участь усіх охочі служителі церкви різного віку. Цього дня історія Пасхи ожила на сцені Євангельської церкви «Благодать».

Подробнее...

Святкування Пасхи Євангельською церквою «Благодать»

 

28 квітня - день святкування свята Пасхи. Всі присутні раділи воскресінню Ісуса Христа та прославляли Господа співами, виступами на сцені. В цей день Євангельську церкву «Благодать» відвідали 135 дітей!

Подробнее...

«Спортивне містечко». Що нового?

 

26-27 квітня знову на дітей мікрорайону Виноградар чекала розважально-спортивна програма «Спортивне містечко».  Що нового? Про це можна дізнатися читаючи далі.

Подробнее...

Недільна євангелізація на Виноградарі Євангельською церквою «Благодать»

 

21 квітня в Євангельській церкві «Благодать» було присвячено євангелізації. Діти під час Недільної школи, та дорослі після ранкового служіння, євангелізували жителям Виноградаря.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка до колонії в с. Мартусівка

 

17 квітня напередодні свята Пасхи молодіжний хор зі служителями організували Євангелізаційну поїздку до колонії в с. Мартусівка. В цей день близько 70 людей змогли почути про Ісуса Христа.

Подробнее...

Святкування Великодня служінням «Золотий вік»

 

18 квітня святкування Великодня почалося зі служіння «Золотого віку». Цього дня старші брати та сестри прославили Господа свідоцтвами, своїми талантами, та в сімейному колі згадали історію розп’яття та воскресіння Ісуса Христа.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка до Національного Інституту раку

 

2 березня відбулася поїздка служителями дитячого служіння Євангельської церкви "Благодать" до Національного Інституту раку. Цей час був сповнений радості та надією познайомили дітей з Ісусом Христом.

Подробнее...

Семінар "Виклики батьківства" в Євангельській церкві "Благодать"

 

16 березня в Євангельській церкві «Благодать» відбудеться семінар «Виклики батьківства». Семінар присвячений темі про важливість ролі батьків у житті дитини та формуванні особистості.

Подробнее...

Незабаром розпочнеться програма "Вітамінка" у Недільній школі

 

Кожного року Недільна школа Євангельської церкви «Благодать» проводить спеціальну програму для дітей «Вітамінка». Мета цієї програми – допомогти батькам зберегти здоров’я дітей та підтримати їхній підростаючий організм.
Програма триватиме з 17 лютого по 10 березня. Запрошуємо взяти участь!

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40