Служіння «Милосердя» відвідало Київський пансіонат ветеранів праці

9 квітня служителі церкви «Благодать» відвідали Київський пансіонат ветеранів праці. Люди, які присвятили своє життя праці, тепер в похилому віці доживають тут свій залишок життя. Турбота про самотніх, престарілих та інвалідів є основою служіння «Милосердя». Сестри, дбаючи про таких людей, служать Господу, і дають їм можливість почути про Ісуса і прийняти спасіння. Також мають можливість поспілкуватися і помолитися про літніх людей.

Подробнее...

Підсумки «Семінару для мам»

1 квітня пройшли останнє заняття «Семінару для мам», який проводила відповідальна за жіноче служіння церкви «Благодать» Вікторія Булах. Протягом чотирьох занять сестри, які відвідували семінар, дізнавалися про методи виховання своїх дітей, що були закладені Господом в Біблії для підростаючого покоління.

Подробнее...

Групи «Пізнання» провели урок в Недільній школі

Вже стало доброю традицією щороку проводити урок групами «Пізнання» в Недільній школі церкви «Благодать» у випускних класах. У неділю, 3 квітня, лідери груп «Пізнання» відвідали 7 клас з метою запросити молоді серця продовжити своє навчання в новому для них служінні. Також, проведення такого виду уроку було направлено на те, щоб показати підліткам, як будуть проходити заняття в групах «Пізнання».

Подробнее...

Служіння груп «Пізнання»

Близько 6 років існує в церкві «Благодать» служіння груп «Пізнання». 13 березня на ранковому богослужінні пройшла презентація цього підліткового служіння. Лідер Гордієнко Лілія представила основні напрямки діяльності та розвитку служіння для підлітків. Для всіх присутніх був показаний відеоролик, підлітки показали сценку і прославили Господа псалмами.

Подробнее...

Про церкву «Благодать» пишуть...

Після служіння церкви «Благодать» в тюрмах Чернігівської області, в місцевій газеті «Наше слово» була опублікована стаття про ту роботу, яку проводять служителі для порятунку людей, які відбувають покарання. Статтю підготувала журналіст газети Раїса Михайленко.

Подробнее...

Служіння реабілітаційного центру церкви «Благодать»

13 лютого недільне служіння підготували і провели служителі реабілітаційного центру церкви «Благодать». Це служіння є необхідним для спасіння людей, які опинилися на найнижчому щаблі нашого суспільства - це нарко- і алкозалежні, інші залежні, бомжі і просто нікому не потрібні люди.

Подробнее...

Служіння церкви «Благодать» в колоніях Чернігівської області

29 січня служителі церкви «Благодать» відвідали з Словом благовістя виправну колонію для колишніх працівників органів внутрішніх справ с. Макошино, і виправну колонію полегшеного режиму с. Домниця Чернігівської області. Служіння для людей, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, церква «Благодать» проводить вже 18 років, за які велике число ув'язнених почули про порятунок і Божоу любов. Також багато хто прийняв в своє серце Ісуса Христа і зміг почати нове життя.

Подробнее...

Молодіжне служіння «Хвали і поклоніння»

28 січня в рамках молодіжного служіння в церкві «Благодать» пройшов вечір «Хвали і поклоніння». Проведення цього заходу для молоді церкви було направлено на те, щоб молоді люди змогли прославити Господа і поклонитися Йому.

Служіння проходило за участю декількох груп прославлення: молодіжного, загального, а також братів і сестер, які самостійно приготували псалми і виконали їх,

Подробнее...

Різдвяна вистава для дітей

Під час Різдва особлива подія проходить для дітей в церкві «Благодать», коли вони можуть подивитися різдвяну виставу і отримати подарунок від Господа. Цього року діти змогли відвідати різдвяне дійство 8 січня. Проведення такого заходу направлене на благовістя маленьким серцям, які відвідують Недільну школу і дітям, які прийшли вперше.

Подробнее...

Різдвяне служіння в церкві «Благодать»

Різдво - одне з найбільших свят для християн усього світу. 26 грудня церква «Благодать» присвятила всі служіння цьому чудовому святу, щоб возвеличити ім'я Бога і проявити таланти і здібності Його дітей.

О 10:30 вся церква зібралася на подяку Господеві, музична група виконала святкові псалми і пісні хвали. Після чого прославили Господа діти Недільної школи: віршами, піснями, сценками.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40