Святкування Великодня об'єднанням Союзу Вільних Євангельських Церков

25 квітня відбулося об'єднане святкове служіння Союзу Вільних Євангельських Церков в честь свята Великодня. Воно проходило в церкві «Вічне Євангеліє» у с.м.т. Глеваха, куди були запрошені церкви: «Слово життя», «Благодать», «Голгофа», «Скінія», «Примирення», «Альфа і Омега».

Подробнее...

Передвеликодня євангелізація церкви «Благодать»

Напередодні свята Великодня 23 квітня служителі церкви «Благодать» провели традиційні заходи з прибирання території навколо будівлі церкви, підготовки до святкового уроку для Недільної школи, а також провели євангелізацію на балконі церкви і показ фільму «Ісус». Мешканці масиву Виноградар змогли почути слово про Бога, послухати псалми і, через перегляд фільму, дізнатися про життя, розп'яття і воскресіння Ісуса Христа.

Подробнее...

Євангелізація церкви «Благодать» в парку «Нивки»

«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа» Євангеліє від Матвія 28:19. 16 квітня церква "Благодать" провела масштабну євангелізацію на території парку «Нивки». Брали участь багато служінь: молитовне, прославлення, домашні групи, служіння новонавернених, театральне. Кожен через свої таланти доносив до оточуючих людей Слово істини.

Подробнее...

Служіння «Золотой вік»

Люди похилого віку дуже потребують уваги і турботи, а особливо їм не вистачає спілкування. 14 квітня для людей похилого віку в церкві «Благодать» пройшло служіння «Золотий вік», яке дозволило зібрати таких людей і дало можливість послужити їм. Люди похилого віку мають великий життєвий досвід і можуть передати його наступним поколінням, що особливо важливо в подоланні труднощів життєвих ситуацій.

Подробнее...

Церкву «Благодать» відвідав пастор Микола Рюткінен з Естонії

13 квітня на вечірньому служінні був присутній і поділився своїми свідченнями старший пастор церкви «Істина в Ісусі» Микола Рюткінен з Естонії. У своєму зверненні до парафіян церкви «Благодать» брат Микола говорив про те, що значить бути «листом Христовим» для кожного християнина.

Пастор Микола розповів, як склалося його життя до та після прийняття Ісуса Христа своїм Господом, про те які зміни в ньому відбулися і які він отримав свідоцтва від Бога.

Подробнее...

Служіння «Милосердя» відвідало Київський пансіонат ветеранів праці

9 квітня служителі церкви «Благодать» відвідали Київський пансіонат ветеранів праці. Люди, які присвятили своє життя праці, тепер в похилому віці доживають тут свій залишок життя. Турбота про самотніх, престарілих та інвалідів є основою служіння «Милосердя». Сестри, дбаючи про таких людей, служать Господу, і дають їм можливість почути про Ісуса і прийняти спасіння. Також мають можливість поспілкуватися і помолитися про літніх людей.

Подробнее...

Підсумки «Семінару для мам»

1 квітня пройшли останнє заняття «Семінару для мам», який проводила відповідальна за жіноче служіння церкви «Благодать» Вікторія Булах. Протягом чотирьох занять сестри, які відвідували семінар, дізнавалися про методи виховання своїх дітей, що були закладені Господом в Біблії для підростаючого покоління.

Подробнее...

Групи «Пізнання» провели урок в Недільній школі

Вже стало доброю традицією щороку проводити урок групами «Пізнання» в Недільній школі церкви «Благодать» у випускних класах. У неділю, 3 квітня, лідери груп «Пізнання» відвідали 7 клас з метою запросити молоді серця продовжити своє навчання в новому для них служінні. Також, проведення такого виду уроку було направлено на те, щоб показати підліткам, як будуть проходити заняття в групах «Пізнання».

Подробнее...

Служіння груп «Пізнання»

Близько 6 років існує в церкві «Благодать» служіння груп «Пізнання». 13 березня на ранковому богослужінні пройшла презентація цього підліткового служіння. Лідер Гордієнко Лілія представила основні напрямки діяльності та розвитку служіння для підлітків. Для всіх присутніх був показаний відеоролик, підлітки показали сценку і прославили Господа псалмами.

Подробнее...

Про церкву «Благодать» пишуть...

Після служіння церкви «Благодать» в тюрмах Чернігівської області, в місцевій газеті «Наше слово» була опублікована стаття про ту роботу, яку проводять служителі для порятунку людей, які відбувають покарання. Статтю підготувала журналіст газети Раїса Михайленко.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40