Відбулося зібрання єпископів «Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України»

19 травня в об'єднанні єпископа Дмитра Булаха, пастора церкви «Благодать», відбулися щорічні збори єпископів СВЦХЄВУ. Були присутні єпископи 10 об'єднань церков Союзу. На порядку денному обговорювалися питання, пов'язані з роботою Об'єднання в потоковому періоді.

Подробнее...

Пройшов випуск в Недільній школі церкви «Благодать»

Неділя, 23 травня, стала дуже знаменною в житті випускників Недільної школи церкви «Благодать». Підлітки, пройшовши шлях навчання Божим істинам протягом багатьох років, підійшли до моменту, коли вони стали дорослішими і перейшли в підліткове служіння груп «Пізнання».

Подробнее...

Брат Девід Кім з Америки відвідав церкву «Благодать»

20 років тому американські місіонери відкрили в місті Києві церкву «Благодать». Завдяки їх євангелізації пастор церкви Дмитро Булах отримав можливість пізнати Бога і стати Його служителем. 15 травня один з цих місіонерів брат Девід Кім, разом з сином Скоттом, приїхали до Києва з дружнім візитом і свідченням роботи Господа в їхньому житті.

Подробнее...

Пастор Олександр Мазепа проповідував в церкві «Благодать»

8 травня в церкві «Благодать» пройшло вечірнє служіння за участю пастора церкви «Дім Божий» Олександра Мазепи. Темою проповіді стала «Дяка Богові і її вплив на життя людини».

«Часто багато християн дуже зневажливо ставляться до того, як вони проявляють вдячність до Господа, забувають проявити повагу до Того, Хто їх створив і назвав Своїми дітьми», - говорив проповідник.

Подробнее...

Святкування Великодня об'єднанням Союзу Вільних Євангельських Церков

25 квітня відбулося об'єднане святкове служіння Союзу Вільних Євангельських Церков в честь свята Великодня. Воно проходило в церкві «Вічне Євангеліє» у с.м.т. Глеваха, куди були запрошені церкви: «Слово життя», «Благодать», «Голгофа», «Скінія», «Примирення», «Альфа і Омега».

Подробнее...

Передвеликодня євангелізація церкви «Благодать»

Напередодні свята Великодня 23 квітня служителі церкви «Благодать» провели традиційні заходи з прибирання території навколо будівлі церкви, підготовки до святкового уроку для Недільної школи, а також провели євангелізацію на балконі церкви і показ фільму «Ісус». Мешканці масиву Виноградар змогли почути слово про Бога, послухати псалми і, через перегляд фільму, дізнатися про життя, розп'яття і воскресіння Ісуса Христа.

Подробнее...

Євангелізація церкви «Благодать» в парку «Нивки»

«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа» Євангеліє від Матвія 28:19. 16 квітня церква "Благодать" провела масштабну євангелізацію на території парку «Нивки». Брали участь багато служінь: молитовне, прославлення, домашні групи, служіння новонавернених, театральне. Кожен через свої таланти доносив до оточуючих людей Слово істини.

Подробнее...

Служіння «Золотой вік»

Люди похилого віку дуже потребують уваги і турботи, а особливо їм не вистачає спілкування. 14 квітня для людей похилого віку в церкві «Благодать» пройшло служіння «Золотий вік», яке дозволило зібрати таких людей і дало можливість послужити їм. Люди похилого віку мають великий життєвий досвід і можуть передати його наступним поколінням, що особливо важливо в подоланні труднощів життєвих ситуацій.

Подробнее...

Церкву «Благодать» відвідав пастор Микола Рюткінен з Естонії

13 квітня на вечірньому служінні був присутній і поділився своїми свідченнями старший пастор церкви «Істина в Ісусі» Микола Рюткінен з Естонії. У своєму зверненні до парафіян церкви «Благодать» брат Микола говорив про те, що значить бути «листом Христовим» для кожного християнина.

Пастор Микола розповів, як склалося його життя до та після прийняття Ісуса Христа своїм Господом, про те які зміни в ньому відбулися і які він отримав свідоцтва від Бога.

Подробнее...

Служіння «Милосердя» відвідало Київський пансіонат ветеранів праці

9 квітня служителі церкви «Благодать» відвідали Київський пансіонат ветеранів праці. Люди, які присвятили своє життя праці, тепер в похилому віці доживають тут свій залишок життя. Турбота про самотніх, престарілих та інвалідів є основою служіння «Милосердя». Сестри, дбаючи про таких людей, служать Господу, і дають їм можливість почути про Ісуса і прийняти спасіння. Також мають можливість поспілкуватися і помолитися про літніх людей.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40