Різдвяне служіння в церкві «Благодать»

Різдво - одне з найбільших свят для християн усього світу. 26 грудня церква «Благодать» присвятила всі служіння цьому чудовому святу, щоб возвеличити ім'я Бога і проявити таланти і здібності Його дітей.

О 10:30 вся церква зібралася на подяку Господеві, музична група виконала святкові псалми і пісні хвали. Після чого прославили Господа діти Недільної школи: віршами, піснями, сценками.

Подробнее...

Вечірня молитва в церкві «Благодать»

В кінці кожного місяця в церкві «Благодать» проходить особливе служіння - вечірня молитва. Цього разу вона проходила 24 грудня. Метою проведення молитви є зібрання віруючих і навчання згідно зі Словом Божим, прохання, подяки, клопотання до Бога з багатьох питань щодо служінь у церкві «Благодать» і України.

Подробнее...

Різдвяна ярмарка

Уже кілька років в церкві «Благодать» існує прекрасна традиція - Різдвяна ярмарка. У цьому році вона відбулася 19 грудня. Метою організації і проведення такого заходу стало показати дитячі роботи, які були зроблені на заняттях служіння для дівчаток «Рукоділля» і служіння для хлопчиків «Художнє випалювання по дереву», а також дати можливість всім бажаючим придбати різдвяні подарунки для своїх близьких і знайомих.

Подробнее...

Підсумки програми «Чемпіон» в Недільній школі

12 грудня відбулося нагородження дітей церкви «Благодать» за участь в програмі «Чемпіон», яка проходила в період з вересня по грудень. Метою організації і проведення програми стало зацікавити дітей вивчати Боже Слово, проявляти старанність і свої таланти для Господа.

Подробнее...

Семінар для вчителів Недільної школи

27 листопада відбувся семінар для вчителів Недільної школи церкви «Благодать», в якому взяли участь більше 30 вчителів. Метою організації і проведення семінару було допомогти вчителю за допомогою певних цікавих методів зробити біблійний урок більш ефективним.

Подробнее...

Капелани церкви Благодать взяли участь у «Всеукраїнському з'їзді тюремних капеланів»

18 листопада в Києві пройшов з'їзд в'язничних капеланів, які приїхали з усіх куточків України. Головною темою обговорення з'їзду було зростання реабілітаційних центрів і можливості відкриття служінь в тюрмах, які ще закриті для Євангелія.

Подробнее...

Молодіжна євангелізація в м. Тараща

13 жовтня Молодіжне Служіння Союзу Вільних Євангельських Церков організували євангелізацію, метою якої було донесення до невіруючої молоді Благої вісті і запрошення до церкви.

Подробнее...

В церкві «Благодать» День Біблії

31 жовтня - щорічне свято всіх християн України, коли ми приділяємо особливу увагу найунікальнішій Книзі людства - Біблії. Уже другий рік поспіль, Церква «Благодать» з великим задоволенням бере участь в цьому святі.

Подробнее...

День народження «Скінії»

29 листопада, в п'ятницю, відбулося святкування 14-річчя молодіжного служіння церкви "Благодать". Для привітання молоді завітали друзі з церков: "Слово життя" м. Тараща і "Вічне Євангеліє" с.м.т. Глеваха.

Подробнее...

Помічник пастора церкви «Віфанія» провів служіння в церкві Благодать

17 жовтня 2010 року служіння церкви «Благодать» відвідав помічник пастора церкви «Віфанія» м.Київ, викладач Духовної семінарії, Борноволоков Олег.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40