На жіночій конференції церкви «Благодать» вчилися мудро використовувати час

женская конференцияСнігової весни особливо хочеться усмішок і по-справжньому теплого спілкування. Таку можливість надали організатори жіночої конференції «Мудро використовуй свій час», яка пройшла 10 березня в церкві «Благодать».

Подробнее...

Дмитро Булах взяв участь у прямому ефірі «100 днів до Євро-2012»

пастор Булах Д.За 100 днів до Євро-2012 християни розповіли в прямому ефірі, як вони готуються служити уболівальникам, туристам і спортсменам. Тригодинний ефір пройшов в онлайн візуального радіо Proactive.fm і інтернет-телебачення Bog.tv ввечері 26 лютого. Організатор - проект благовістя в дні Євро-2012 «Дорожче за кубок». У цьому заході взяв участь пастор церкви «Благодать» Дмитро Булах.

Подробнее...

Різдво молодіжного служіння церкви «Благодать»

прославление7 січня в церкві «Благодать» молодіжне служіння відсвяткувало Різдво. Для всіх, хто прийшов, була організована святкова програма з конкурсами, вікторинами, іграми. Багато хто міг проявити свої таланти і здібності.

Подробнее...

Свято Різдва для дітей в церкві «Благодать»

дети на праздникеУ суботу, 7 січня, в церкві "Благодать" була проведена Різдвяна програма для дітей. Понад сімдесят дітей з району Виноградорь були присутні на святі. Діти особливо чекають цього свята, так як вони отримують подарунки і можуть подякувати за них Богу.

Подробнее...

Нічна молитва в церкві «Благодать»

молитва23 грудня в церкві «Благодать» пройшла об'єднана нічна молитва Союзу Вільних Євангельських Церков. У ній взяли участь: церква «Голгофа» м. Донецьк, церква «Вічне Євангеліє» смт. Глеваха, церква «Скинія» м. Київ.

Подробнее...

Різдвяна ярмарка у церкві «Благодать»

детские работыРіздво - дивне свято, під час якого хочеться особливо проявити увагу до своїх ближніх і подарувати їм подарунки.

17 грудня в церкві «Благодать» пройшла ярмарка, присвячена Різдву, на якій були представлені роботи учнів Недільної школи. Діти протягом року своїми руками робили різноманітні вироби, щоб кожен бажаючий міг порадувати себе, придбавши прекрасні роботи.

Подробнее...

Недільна школа завершила програму «Скарб життя»

короны для детей11 грудня в церкві «Благодать» завершилася програма «Скарб життя», яка проходила протягом трьох місяців в Недільній школі. Діти різного віку вивчали вірші з книги «Притчі Соломона». Зароблені бали учасники програми змогли обміняти на «Мудрика», які дорівнялися до грошових купюр. Діти змогли їх витратити на організованій для них ярмарці.

Подробнее...

Наближається до завершення програма «Скарб життя» в Недільній школі

рограммаПрограма «Скарб життя» почалася 11 вересня і благополучно йде до завершення. 11 грудня буде підсумковий урок, де всі учасники, які вчили вірші з «Книги Притч» і заробляли за це бали, будуть мати можливість отримати призи.

Подробнее...

Недільна школа церкви «Благодать» готується до Різдва

рождествоРіздво є дивним святом для багатьох дорослих і дітей. У ці дні вони знаходяться в очікуванні дива, бажають отримати подарунки і добре провести час. Але Різдво - це не тільки все перераховане вище, а і найголовніше - день народження Ісуса.

Подробнее...

У церкві «Благодать» пройшов «День Біблії»

день БиблииВже стало доброю традицією в осінній період проводити особливе служіння «День Біблії». Цього року воно відбулося 30 жовтня на недільному служінні в церкві «Благодать». Його проводить «Українське Біблійне Товариство», представник якого, Юрій Петренко, поділився інформацією про новий проект: «Боже Слово людям похилого віку».

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40