Молодіжне служіння церкви «Благодать» відзначило ювілей

молодежное служение15 жовтня молодіжне служіння церкви «Благодать» відсвяткувало свій ювілей, йому виповнилося 15 років. Подія готувалася ретельно і заздалегідь, кожен зміг проявити свої таланти і здібності на Славу Господа. Також привітати молодіжне служіння прийшли представники інших служінь.

Подробнее...

У церкві «Благодать» відбулося свято «Жнив»

праздник "Жатвы"9 жовтня в церкві «Благодать» пройшов щорічний день подяки Богу - свято «Жнив». У цей прекрасний день парафіяни церкви мали можливість засвідчити про щедрість Бога через приношення плодів з урожаю з полів і городів, а ті, хто не має можливості працювати на землі, змогли принести краще для Господа, купивши овочі та фрукти на ринку.

Подробнее...

Пройшов пікнік для вчителів Недільної школи церкви «Благодать»

24 вересня вчителі Недільної школи церкви «Благодать» провели щорічний пікнік для спільного спілкування і відпочинку. Всі збиралися на березі Київського моря, а потім переправлялися човном на острів. Невелика водна прогулянка особливо емоційно підняла настрій кожного, хто виїхав на природу.

Подробнее...

«Живи в ритмі Бога» - молодіжне служіння церкви «Благодать» змінює формат

У суботу, 3 вересня 2011 року, в церкві «Благодать» пройшла презентація зміненого формату молодіжного служіння. Нова назва служіння «Light-Keepers», автором якого стала Даша Булах.

Подробнее...

У церкві «Благодать» проповідував пастор Микола Федоров з республіки Білорусь

21 серпня, на вечірньому зібранні, церква «Благодать» відвідав пастор - місіонер Микола Федоров з Білорусі. Тема проповіді була «Божий заклик і наша відповідь». Пастор Микола поділився свідченнями роботи Бога в своєму житті і Словом з Писання. Побувавши в Азербайджані, Росії, об'їздивши рідну Білорусь, пастор виконує заклик Господа, відкриває нові церкви і служить людям.

Подробнее...

Успішно завершився молодіжний християнський табір церкви «Благодать»

З 1 по 6 серпня молодь церкви «Благодать» провела оздоровчий відпочинок на острові Сосновий, розташований на Київському водосховищі. 12 молодих людей і 8 дорослих провели незабутній час на природі. Табір «Ти не один» був присвячений ключовій темі «Дружба».

Цей відпочинок був організований завдяки лідерам і служителям церкви «Благодать». Організатори завчасно потурбувалися і приготували місце для проведення табору.

Подробнее...

Пройшов дитячий християнський табір церкви «Благодать»

З 13 по 27 липня діти Недільної школи церкви «Благодать» провели оздоровчий відпочинок в невеликому містечку Поляна Закарпатської області. Цей відпочинок був організований завдяки благодійному центру «Віфанія». 16 дітей і 4 дорослих провели незабутній час серед природи Карпатських гір.

Подробнее...

Церква «Благодать» відвідала колонії Чернігівської області

21 липня служителі церкви «Благодать» відвідали з Словом благовістя виправну колонію для колишніх працівників органів внутрішніх справ с. Макошине і виправну колонію полегшеного режиму с. Домниця Чернігівської області. Служіння для людей, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, є важливим, щоб ув'язнені почули про спасіння і Божу любов.

Подробнее...

Команда борців з США відвідала церкву «Благодать»

22 червня, на вечірньому служінні, церкву «Благодать» відвідала команда борців з США. Команда бере участь в міжнародному турнірі з боротьби, і представляє спортивну організацію «Атлети в дії». Турнір буде проходити в декількох містах України: Києві, Херсоні та Скадовську. Основною метою, яку ставлять перед собою організатори змагань, є допомогти спортсменам розвивати свій фізичний і духовний потенціал.

Подробнее...

Завершився щорічний дитячий християнський табір «Яскравий Промінець»

З 6 по 9 червня пройшов щорічний дитячий християнський табір в Недільній школі церкви «Благодать». В цьому році в заході взяло участь 40 дітей. Організатори підготували і провели насичену програму для різних вікових груп.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40