Випускний в Недільній школі церкви «Благодать»

выпускникиНа ранковому богослужінні 20 травня пройшов випускний у підлітків, які закінчили навчальний курс в Недільній школі церкви «Благодать». Програма включала привітання, подарунки, виступи дітей Недільної школи. Словом від Господа з випускниками та присутніми поділився пастор церкви «Walker Road» Брендон Варе (штат Північна Кароліна, США).

Подробнее...

У Недільній школі завершилася програма «Ситий заєць»

дети - участникиПротягом другого семестру в Недільній школі євангельської церкви «Благодать» проходила програма для дітей «Ситий заєць». 6 травня учасники підвели підсумки та отримали подарунки за виконання умов програми.

Подробнее...

Брати церкви «Благодать» зіграли в футбол з ув'язненими

футбольный матч12 травня служителі церкви «Благодать» провели футбольний матч з ув'язненими виправної колонії № 95 села Березань. Після трьох матчів виграла команда церкви «Благодать».

Подробнее...

Рукопокладання пастирів церкви «Благодать»

пастыря15 квітня, на вечірньому служінні, церква «Благодать» продовжила святкування Великодня. До цього великого свята було приурочена важлива подія для церкви «Благодать» - рукопокладання пастирів Костянтина Жданова і Юрія Корлюка.

Подробнее...

Святкування Великодня в церкві «Благодать»

Воскресная школаЦього року святкування Пасхи випало на 15 квітня. Церква «Благодать» взяла участь у цій події, провівши святкове богослужіння для всіх бажаючих, хто відвідав цей захід. В Недільній школі пройшов святковий урок і, традиційно, були запущені в небо євангелізаційні повітряні кульки.

Подробнее...

У євангельській церкві «Благодать» проповідував протоієрей Андрій Ткачов

протоиерей Андрей ТкачёвЦеркву «Благодать» 8 квітня відвідав настоятель громади Святого Луки Кримського та Агапіта Печерського протоієрей Андрій Ткачов. Він поділився своїм одкровенням щодо значення свята Благовіщення і ролі Діви Марії - матері Ісуса Христа в історії людства.

Подробнее...

Відео про церкву

На жаль, з технічних причин відео недоступне для перегляду.

Служіння 08 листопада 2009

На жаль, з технічних причин відео недоступне для перегляду.

Євангелізація дітей «Недільної школи» церкви «Благодать»

детская евангелизацияНапередодні свята Великодня дуже важливим є донести до людей цього світу Слово про Ісуса Христа. 8 квітня учні Недільної школи церкви «Благодать» провели євангелізацію на масиві Виноградар. Вони роздавали літературу перехожим і запрошення на свято Пасхи, яке відбудеться 15 квітня за адресою Проспект Правди, 96.

Подробнее...

Церква «Благодать» примножуєтся

Ранкове богослужіння в останню неділю березня стало дуже насиченим для церкви «Благодать» на Виноградарі. Храм відвідали гості з церкви «Голгофа», Євангельської теологічної семінарії, і найголовніше - прийшов Ісус Христос благословляти Своїх вірних.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40