У церкві «Благодать» проповідував «циганський» пастор

Пастор Балко Михайло Михайлович протягом 28 років служить серед ромів в м. Мукачево, за цей час були відкриті 17 циганських церков у містах та селах Закарпаття. У своєму зверненні до парафіян брат акцентував увагу на тому, що Царство Боже непохитне і перебуває всередині нас.

Подробнее...

Божа робота в житті людини

26 січня, на ранковому богослужінні в церкві «Благодать» проповідував пастор церкви Жданов Костянтин. Загальна тема служіння стосувалася поняття свідоцтва роботи Бога в житті віруючої людини. Люди ділилися своїми перемогами в Бозі і закликали бути вірними Христу і Його заповідям.

Подробнее...

Церква «Благодать» готується до Різдва

Ранкове богослужіння 16 грудня в євангельській церкві «Благодать» почалося музичним закликом - «Прийди, час Йому поклонитися». Близько трьохсот людей зібралися, щоб прославити Ісуса Христа і повчитися у Його ніг.

Подробнее...

День Біблії відзначили в церкві «Благодать»

 

«Співай Господеві радісну пісню, слав Його з радістю, бо Він великий Бог!» - закликав вокально-музичний ансамбль євангельської церкви «Благодать» всіх, хто прийшов до храму вранці 11 листопада.

Подробнее...

У церкві «Благодать» пройшов семінар «Ізраїль в Божому плані»

Темою другого пришестя Ісуса Христа почався листопад в євангельській церкві «Благодать» на Виноградарі. Тематичні проповіді і семінари закликали всіх приготуватися зустрічати Господа в духовній чистоті і святості.

Подробнее...

Молодіжне служіння «Light-keepers» служили у Львові та Мукачево

В останні вихідні вересня представники молодіжного служіння «Light-keepers» (церква «Благодать») зробили місіонерську поїздку до Львова і в Мукачево. У західній столиці молоді брати і сестри близько трьох годин співали, а звістка про те, що «буде програма від киян», зібрала дітей і дорослих на одній з вулиць в Мукачево.

Подробнее...

«День вчителя» в церкві «Благодать»

7 жовтня минуло святкове богослужіння, присвячене дивовижному святу - «Дню Вчителя». Виховання нового покоління - це унікальна можливість передати досвід і все найкраще. Також на ранковому служінні в церкві «Благодать» проповідував гість з Німеччини - місіонер Георг Йоршмідт.

Подробнее...

Сестри церкви «Благодать» провели конференцію в Донецьку

 

Жіноча конференція «Мудро використовуй свій час» пройшла 15 вересня в донецькій «Церкві Христа Спасителя». Спікерами стали гості - сестри зі столичної церкви «Благодать». Делегатами конференції стали близько 200 сестер з «Церкви Христа Спасителя».

Подробнее...

Пройшла медакція в церкви "Благодать"

 

Незвичайна соціальна акція пройшла в українській столиці в кінці серпня - початку вересня. Відомі медики-професіонали провели медичне обстеження на базі євангельської церкви «Благодать» на Виноградарі. За чотири дні медакцію відвідали близько 350 осіб.

Подробнее...

Обітниця Богові доброго сумління

колония5 липня пастор Дмитро Булах та служителі церкви «Благодать» відвідали братів у Менській виправній колонії № 91 та виправній колонії полегшеного режиму с. Домниця Чернігівської області, де відбулися богослужіння та водне хрещення одного з братів.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40