Бог діє у всі часи

28 липня на вечірньому служінні пастор церкви «Благодать» Дмитро Булах проповідував про місіонерське служіння апостола Павла в Антіохії Перській. Досліджуючи писання, можна побачити приклади дії Господа, актуальні і в минулому, і сьогодні.

Подробнее...

Дух Святий і твоє життя сьогодні

На ранковому недільному богослужінні в церкві «Благодать» старший пастор Дмитро Булах проповідував на тему «Те, що потрібно всім нам сьогодні». Свято П'ятидесятниці, який святкують багато віруючих, є символом Триєдинства Бога, і Біблія нам про це говорить.

Подробнее...

Атлети в дії. Служіння підбадьорення

Athletes in Action - в рамках змагань були гостями церкви "Благодать" та розповіли свідоцтва Божої роботи в своїх життях.Пастор церкви Дмитро Булах люб'язно надав можливість учасникам команди поділитися свідченнями і Словом Божим з прихожанами церкви.

Подробнее...

Ісус Христос – Бог і Людина

16 червня на ранковому служінні в церкві «Благодать» проповідував пастор Юрій Корлюк, який поділився своїми дослідженнями Слова Божого щодо божественної і людської сутності Ісуса Христа.

Подробнее...

Великодні кульки

5 травня в Недільній школі церкви «Благодать» пройшов особливий урок для дітей. 183 дитини змогли прийти на ранкове зібрання, послухати історію про смерть і воскресіння Ісуса Христа. Також керівники дитячого служіння підготували подарунки кожній дитині.

Подробнее...

Святкове богослужіння

 

5 травня в церкві «Благодать» пройшло святкове богослужіння, присвячене святу Великодня. Двері будівлі церкви відчинилися для того, щоб прийняти всіх бажаючих, хто в цей прекрасний ранок прийшли прославити Бога. Оспівування псалмів, вірші, свідоцтва - все звучало на славу Господа.

Подробнее...

Великодня євангелізація

 

4 травня на майданчику біля будівлі церкви «Благодать» пройшла святкова євангелізація для жителів мікрорайону Виноградар. Група прославлення підготувала особливу програму для того, щоб люди могли почути і прославити ім'я Бога в піснях і Псалмах. Перехожі зупинялися, слухали, а ті, хто знали тексти, брали активну участь.

Подробнее...

Життя з Богом

Бог наш притулок і сила, ця сила належить тому, хто прийме її. Доказ Божої сили є воскресіння Ісуса Христа. В Ісусі Христі ми можемо подолати будь-яку хворобу і труднощі. Божа сила доступна кожному з нас. Ми можемо покладатися і повинні покладатися на силу Бога.

Подробнее...

"Немає байдужих до Христа"

 

Прихід весни завжди є радісною подією в житті, особливо для жінок. Адже саме на початку березня відзначається день всіх мам, сестер і бабусь. Тому чоловіча частина церкви «Благодать», на ранковому служінні, привітала всіх жінок і побажала їм Божих благословень.

Подробнее...

Бог Отець - турботливий Пастор

17 лютого, на ранковому богослужінні, пастор церкви «Благодать» Дмитро Булах проповідував про непрості ситуації в життях людей і Божому погляді на те, що відбувається в світі. Боже Слово завжди актуальне і дає відповіді на багато питань.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40