Команда борців з США відвідала церкву «Благодать»

22 червня, на вечірньому служінні, церкву «Благодать» відвідала команда борців з США. Команда бере участь в міжнародному турнірі з боротьби, і представляє спортивну організацію «Атлети в дії». Турнір буде проходити в декількох містах України: Києві, Херсоні та Скадовську. Основною метою, яку ставлять перед собою організатори змагань, є допомогти спортсменам розвивати свій фізичний і духовний потенціал.

Подробнее...

Завершився щорічний дитячий християнський табір «Яскравий Промінець»

З 6 по 9 червня пройшов щорічний дитячий християнський табір в Недільній школі церкви «Благодать». В цьому році в заході взяло участь 40 дітей. Організатори підготували і провели насичену програму для різних вікових груп.

Подробнее...

Пастор Дмитро Булах взяв участь у святкуванні ювілею церкви «Слово життя»

29 травня церква «Слово життя» в м. Тальному Черкаської області відсвяткувала свій ювілей. 10 років тому народилася церква «Слово життя», в складі якої на той момент було 3 сім'ї. Сьогодні членами церкви є близько 40 осіб. На цю подію були запрошені представники різних церков: баптистських і п'ятидесятницьких міста Тальне, а також інші гості з різних областей України. У святкуванні взяли участь близько 70 осіб.

Подробнее...

Відбулося зібрання єпископів «Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України»

19 травня в об'єднанні єпископа Дмитра Булаха, пастора церкви «Благодать», відбулися щорічні збори єпископів СВЦХЄВУ. Були присутні єпископи 10 об'єднань церков Союзу. На порядку денному обговорювалися питання, пов'язані з роботою Об'єднання в потоковому періоді.

Подробнее...

Пройшов випуск в Недільній школі церкви «Благодать»

Неділя, 23 травня, стала дуже знаменною в житті випускників Недільної школи церкви «Благодать». Підлітки, пройшовши шлях навчання Божим істинам протягом багатьох років, підійшли до моменту, коли вони стали дорослішими і перейшли в підліткове служіння груп «Пізнання».

Подробнее...

Брат Девід Кім з Америки відвідав церкву «Благодать»

20 років тому американські місіонери відкрили в місті Києві церкву «Благодать». Завдяки їх євангелізації пастор церкви Дмитро Булах отримав можливість пізнати Бога і стати Його служителем. 15 травня один з цих місіонерів брат Девід Кім, разом з сином Скоттом, приїхали до Києва з дружнім візитом і свідченням роботи Господа в їхньому житті.

Подробнее...

Пастор Олександр Мазепа проповідував в церкві «Благодать»

8 травня в церкві «Благодать» пройшло вечірнє служіння за участю пастора церкви «Дім Божий» Олександра Мазепи. Темою проповіді стала «Дяка Богові і її вплив на життя людини».

«Часто багато християн дуже зневажливо ставляться до того, як вони проявляють вдячність до Господа, забувають проявити повагу до Того, Хто їх створив і назвав Своїми дітьми», - говорив проповідник.

Подробнее...

Святкування Великодня об'єднанням Союзу Вільних Євангельських Церков

25 квітня відбулося об'єднане святкове служіння Союзу Вільних Євангельських Церков в честь свята Великодня. Воно проходило в церкві «Вічне Євангеліє» у с.м.т. Глеваха, куди були запрошені церкви: «Слово життя», «Благодать», «Голгофа», «Скінія», «Примирення», «Альфа і Омега».

Подробнее...

Передвеликодня євангелізація церкви «Благодать»

Напередодні свята Великодня 23 квітня служителі церкви «Благодать» провели традиційні заходи з прибирання території навколо будівлі церкви, підготовки до святкового уроку для Недільної школи, а також провели євангелізацію на балконі церкви і показ фільму «Ісус». Мешканці масиву Виноградар змогли почути слово про Бога, послухати псалми і, через перегляд фільму, дізнатися про життя, розп'яття і воскресіння Ісуса Христа.

Подробнее...

Євангелізація церкви «Благодать» в парку «Нивки»

«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа» Євангеліє від Матвія 28:19. 16 квітня церква "Благодать" провела масштабну євангелізацію на території парку «Нивки». Брали участь багато служінь: молитовне, прославлення, домашні групи, служіння новонавернених, театральне. Кожен через свої таланти доносив до оточуючих людей Слово істини.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40