Свято Врожаю в церкві "Благодать"

 

20 жовтня в церкві пройшов щорічний день подяки Богу - свято «Жнив». У цей день парафіяни мали можливість засвідчити про щедрість Бога через приношення плодів з урожаю, а ті, хто не мав можливості працювати на землі, змогли принести краще для Господа, купивши овочі та фрукти на ринку.

Подробнее...

Церква «Благодать» приймає вітання з ювілеєм

 

Вечірнє служіння 6 жовтня продовжилося святковою програмою, приуроченою до 20-річчя заснування церкви «Благодать». Прославлення вокальної групи церкви «Благодать» і семінарії Богослів'я відкрили святкову програму, заспівали псалми на славу Господа.

Подробнее...

20-річчя церкви «Благодать»

 

5 і 6 жовтня церква «Благодать» відсвяткувала 20-річчя з дня заснування. Гості, парафіяни церкви, діти Недільної школи взяли участь в програмі для привітання і прославлення Бога. Пісні, вірші, свідоцтва - все говорило про роботу Господа в житті людей і церкви в цілому, як тіла Христового.

Подробнее...

«День Біблії» в церкві «Благодать»

 

29 вересня в церкві «Благодать» пройшло служіння, присвячене «Дню Біблії». У ньому взяв участь представник Українського Біблійного Товариства (УБТ) брат Юрій, який представив новий проект, спрямований на створення методичного матеріалу для проведення уроків «Християнської етики» в загальноосвітніх школах.

Подробнее...

Євангельські Церкви будуть більш пильно відслідковувати законотворчі ініціативи

 

Рада Євангельських Протестантських Церков України вирішила системно моніторити законотворчі ініціативи і розвивати конструктивний діалог з Верховною Радою і Кабінетом міністрів України. Особливу увагу звертатимуть на законопроекти сімейних і моральних цінностей.

Подробнее...

Випуск-2013 в Українській Євангельській Теологічній Семінарії

У суботу, 14 вересня в Українській Євангельській Теологічній Семінарії в Пущі-Водиці відбувся урочистий Випуск-2013. Понад тисячу випускників вже отримали освіту в УЄТС. Сьогодні серед сорока трьох випускників 2013 року року магістри і бакалаври богослів'я, лідерства, музичного служіння.

Подробнее...

Церкву «Благодать» відвідали гості з Індії

11 вересня, на вечірньому служінні в церкві «Благодать» були присутні гості з Індії: пастор Ральф Глекнер і його дружина Ренука, які поділилися свідченнями роботи Святого Духа, служачи людям в цьому непростому для християн регіоні нашої планети.

Подробнее...

Свято у Недільній школі

8 вересня на ранковому служінні в церкві «Благодать» першокласники стали учасниками посвячення в учні Недільної школи. Для них були приготовлені виступи і подарунки. Навчальний рік набирає силу для благовістя дітям.

Подробнее...

«Спортивне містечко»

30 і 31 серпня молодіжне служіння «Light-keepers» церкви «Благодать» провело євангелізаційний захід відпочинку та дозвілля для дітей і дорослих «Спортивне містечко». Цей захід дав можливість сім'ям і друзям побути разом в атмосфері дружелюбності і радості.

Подробнее...

Боже Слово об’єднує

25 серпня на ранковому служінні в церкві «Благодать» були присутні гості з церкви «Христа Спасителя» м. Донецьк. Вони прославили Бога псалмами і поділилися Божим Словом з присутніми. Пресвітер церкви «Христа Спасителя» Євген Михайлович розповів свідоцтво свого життя.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40