Різдво в Недільній школі церкви «Благодать»

 

29 грудня, на ранковому служінні, церква «Благодать» приймала в своїх кімнатах велику кількість дітей. Саме для них була підготовлена святкова програма з подарунками. Кожна дитина змогла почути про Різдво Ісуса Христа і дізнатися, яке це має значення для кожної людини.

Подробнее...

Церква «Благодать» зустрічає Різдво в колі християнської сім'ї

 

27 грудня відбулося загальноцерковне святкування Різдва в церкві «Благодать». Члени церкви змогли разом відзначити цю подію в колі великої християнської сім'ї - день народження Ісуса Христа. Різдво - це велика подія в житті християнина, тому кожен, хто прийшов, приніс частинку свого теплого ставлення до цих подій.

Подробнее...

Божі чудеса тривають і сьогодні

 

22 грудня на ранковому служінні в церкві «Благодать» був особливий час для того, щоб присутні могли почути про Славу Бога і в черговий раз переконатися в тому, який Бог Великий. Тюремне служіння познайомило прихожан з життям людей, які проходять відновлення в реабілітаційному центрі церкви «Благодать».

Подробнее...

Всесоюзна молитва в церкві «Благодать»

 

20 грудня в церкві «Благодать» відбулася нічна об'єднана молитва церков Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України. Зал наповнили парафіяни шести церков, які приїхали для поклоніння Богові і спільної молитви за країну і людей.

Подробнее...

Служіння «Золотий вік» зустріло Різдво

 

19 грудня в церкві «Благодать» пройшло особливе служіння для літніх прихожан, де вони змогли поспілкуватися, отримати масу позитивних емоцій і відчути радість приходу Різдва. Протягом вечора брати та сестри ділилися своїми свідченнями, оспівували псалми, брали активну участь у святкуванні Різдва.

Подробнее...

Церква "Благодать" готується до святкування Різдва

Різдво - чудове свято для всіх людей. Напередодні цієї радісної події всі знаходяться в очікуванні дива, готуються до святкування зі своїми рідними та близькими. Але Різдво - це не просто свято, це день народження Ісуса Христа. Євангельська церква "Благодать" запрошує приєднатися до святкування Різдва.

Подробнее...

Рада Церков готова допомогти в підвищенні моральних якостей працівників міліції

 

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) пропонує створити при МВС України громадську раду, завданням якої буде душпастирська опіка працівників правоохоронних органів. Документ ухвалено у зв'язку з колективними зверненнями української громадськості.

Подробнее...

Міністерство культури готове поглиблювати співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков

 

Міністр культури Леонід Новохатько відзначив важливість державно-конфесійного діалогу, який провадить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, та заявив про намір Міністерства посилювати співпрацю з релігійною громадськістю. Про це він повідомив глав релігійних об’єднань під час засідання ВРЦіРО.

Подробнее...

Євангельські Церкви засудили насильство проти учасників мирних протестів

 

Рада Євангельських Протестантських Церков України засуджує факти насилля та особливої жорстокості по відношенню до учасників мирних акцій протесту. Глави євангельських Церков закликали: керівництво держави,  правоохоронні органи,  учасників громадських протестів зберігати суспільний мир.

 

Подробнее...

Рада Церков закликає владу та учасників громадських протестів зберігати їх мирний характер

 

КИЇВ – Учасники громадських акцій, що в останні дні проводяться в Україні, повинні зберігати мирний характер своїх дій. На цьому наголошують глави українських конфесій, які у вівторок, 26 листопада 2013 року, зібрались на засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Митрополичих палатах Собору св. Софії.

 

 

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40