Христос Воскрес - Воістину Воскрес!!!

 

20 квітня в церкві «Благодать» пройшло святкове богослужіння, присвячене святу Пасхи. Двері будівлі церкви відчинилися для того, щоб прийняти всіх бажаючих. Оспівування псалмів, вірші, свідоцтва - все звучало у славу Господа. Для дітей Недільної школи була приготована особлива програма з подарунками і сюрпризами.

Подробнее...

Церква «Благодать» провела спортивне містечко

 

18 і 19 квітня Євангельська церква "Благодать" проводила одне з передвеликодніх заходів - Спортивне містечко. Діти різного віку, дорослі змогли добре провести час за різними іграми. Всі бажаючі змогли пострибати на батуті, пограти в баскетбол. Більше 30 дітей прийняли Ісуса як свого Господа і Спасителя.

Подробнее...

Церква "Благодать" готується до святкування Великодня

Великдень - чудове свято для всіх тих, хто вірить, що Ісус Христос помер за наші гріхи і воскрес на третій день! Запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами радість від цього свята!

Подробнее...

«Бути християнином»

 

У березні, в Недільній школі церкви «Благодать» завершилася програма для дітей «Бути християнином». Протягом навчального року учні всіх класів заробляли певні позначення, за кількістю яких були підготовані подарунки. Нагородження відбулося 6 квітня, було роздано більше ста подарунків.

Подробнее...

Молитовні Віче на київському Майдані триватимуть до виборів президента

 

Незважаючи на дощ і сильний вітер 16 березня 2014 року кілька тисяч християн зібралися на столичному Майдані Незалежності для молитви за мир, єдність, цілісність та суверенітет України. У Молитовному Віче взяли участь члени Ради Євангельських Протестантських Церков України, а також представники УАПЦ та УГКЦ.

Подробнее...

Церква «Благодать» привітала жінок з міжнародним святом

 

9 березня церква «Благодать» привітала всіх жінок з міжнародним жіночим днем 8 березня. Прихід весни завжди є радісною подією в житті, особливо для жінок, так як саме на початку березня відзначається день всіх мам, сестер і бабусь. Тому чоловіча половина церкви «Благодать» на ранковому служінні привітала всіх жінок.

Подробнее...

Група "Пізнання" проводила урок для дітей 6-7 класів

 

26 січня на ранковому служінні керівник підліткового служіння Даша Булах з командою лідерів провели урок для учнів 6-7 класів Недільної школи. Лідери служіння підготували програму з тематичними сценками, кліпами, іграми, словом з Біблії. Темою зустрічі стала «Гордість життєва».

Подробнее...

Церква «Благодать» привітала з Різдвом дітей Національного Інституту Раку

 

9 січня служителі церкви «Благодать» побували в Національному Інституті Раку, у відділенні дитячої онкології. Там театральне служіння показало постановку про Різдво. Брат Едуард Кекер говорив слово втіхи і підбадьорення. Також діти змогли отримати подарунки, які церква зібрала для них. Були присутні більш ніж 50 дітей.

Подробнее...

Церква «Благодать» привітала з Різдвом дітей дитячого будинку с. Копилов

 

Церква «Благодать» протягом багатьох років бере участь в долях вихованців дитячого будинку с. Копилов. 8 січня служителі церкви вирушили в чергову поїздку, щоб привітати дітей з Різдвом. Театральне служіння показало різдвяну виставу, а також дітям роздали подарунки, які зібрали парафіяни церкви «Благодать».

Подробнее...

Віра у благодать

 

Церква "Благодать" продовжила святкування Різдва. 5 січня на ранковому служінні пройшов маскарад костюмів в Недільній школі. Батьки постаралися одягнути своїх дітей в костюми Біблійних персонажів, звірят і небесних світил. Пастор Юрій Корлюк проповідував на тему «Віра в благодать».

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40