Час Різдва в Євангельській церкві «Благодать»

 

25 грудня в Євангельській церкві «Благодать» проходило святкове служіння. Неймовірний час проведений родиною в колі духовної родини.

Подробнее...

Святкування Різдва розпочато!

 

19 грудня здійснилась перша різдвяна зустріч старшими братами та сестрами служіння «Золотий вік». Цей час був присвячений прославленню нашого Спасителя, теплим розмовам за святковим столом, посмішкам та радістю зустрічі.

Подробнее...

Різдвяні події в Євангельській церкві "Благодать"

 

Наближається свято Різдва, і в Євангельській церкві "Благодать" розпочато підготовку до цього свята. Проте церква, святкуючи Різдво, не обмежується лише одним урочистим служінням. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування цього великого свята разом із нами!

Подробнее...

Семінар на тему "Позитивне бачення історії Апокаліпсису Іоанна"

 

14 грудня о 10:00 в Євангельській церкві «Благодать» відбудеться семінар на тему «Позитивне бачення історії Апокаліпсису Іоанна». Семінар проводитиме магістр богослів’я у лідерстві, викладач Української Євангельської Теологічної Семінарії Горбунов Павло Львович.

Подробнее...

Свято Дня Біблії в Євангельській церкві «Благодать»

 

24 листопада Євангельська церква "Благодать" святкувала День Біблії. Цього дня діти Недільної школи створили свято, плідно підготувавши виступи. Також до церкви завітав представник Українського Біблійного Товариства, який говорив про ту роботу, яку виконують Біблійні товариства по всьому світу.

Подробнее...

Свято Жнив - День нашої подяки Господу!

 

3-го листопада Євангельська церква "Благодать" святкувала свято Жнив - дяка Господу за всі дари, які ми маємо. Адже кожному з нас є за що подякувати Богу та прославити Його.

Подробнее...

Сімейна конференція «Незабутній час для двох»

 

12 жовтня проходила сімейна конференція «Незабутній час для двох», де 18 пар змогли присвятити час один одному та дізнатися про: єдність в шлюбі, способи вирішення конфліктів, романтичні відносини та багато іншого.

Подробнее...

Євангельська церква «Благодать» відзначила День вчителя

 

6 жовтня на вчителів Недільної школи чекало свято. На ранковому служінні всіх вчителів запросили на сцену та привітали зі святом.

Подробнее...

День Подяки – міф чи реальність

 

15 вересня на Хрещатику зібралися віруючі Християни різних конфесій, що приїхали з різних міст і навіть різних країн, рухомі Духом Святим на служіння молитов за Україну і подяки Богу за чудеса, які створив Господь в їх життях. Вони відкрито свідчили про своє спасіння і про силу Духа Святого животворящого, Який живе в серцях народжених згори християн.

Подробнее...

Новий начальний сезон у Недільній школі

 

8 вересня в Недільній школі почався новий навчальний сезон. Цього дня церква молилась за першокласників та благословляла їх.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40