Свято Жнив - День нашої подяки Господу!

 

3-го листопада Євангельська церква "Благодать" святкувала свято Жнив - дяка Господу за всі дари, які ми маємо. Адже кожному з нас є за що подякувати Богу та прославити Його.

Подробнее...

Сімейна конференція «Незабутній час для двох»

 

12 жовтня проходила сімейна конференція «Незабутній час для двох», де 18 пар змогли присвятити час один одному та дізнатися про: єдність в шлюбі, способи вирішення конфліктів, романтичні відносини та багато іншого.

Подробнее...

Євангельська церква «Благодать» відзначила День вчителя

 

6 жовтня на вчителів Недільної школи чекало свято. На ранковому служінні всіх вчителів запросили на сцену та привітали зі святом.

Подробнее...

День Подяки – міф чи реальність

 

15 вересня на Хрещатику зібралися віруючі Християни різних конфесій, що приїхали з різних міст і навіть різних країн, рухомі Духом Святим на служіння молитов за Україну і подяки Богу за чудеса, які створив Господь в їх життях. Вони відкрито свідчили про своє спасіння і про силу Духа Святого животворящого, Який живе в серцях народжених згори християн.

Подробнее...

Новий начальний сезон у Недільній школі

 

8 вересня в Недільній школі почався новий навчальний сезон. Цього дня церква молилась за першокласників та благословляла їх.

Подробнее...

Спортивне свято для всіх!

 

06 - 07 вересня відбулося свято для сімей. Євангельська церква "Благодать" організувала "Спортивне містечко", де діти змогли пограти, покуштувати солодку вату та принести додому яскраву повітряну кульку.

Подробнее...

Євангелізація дітей Недільної школи

 

Цієї неділі, 1 вересня, діти Євангельської церкви "Благодать" пішли на євангелізацію, де мали змогу запросити оточуючих до церкви та розповісти про свято в Недільній школі, що відбудеться 8 вересня.

Подробнее...

Літній табір для дітей в Закарпатті

 

1 – 14 липня кожного літа Євангельська церква «Благодать» організовує літній християнській табір для дітей в Закарпатті. Незабутній час, проведений з Богом, мандрівки по Закарпаттю, час, коли розумієш цінність батьків – все це чекало на дітей літнього табору.

Подробнее...

Літні дні денного табору "Яскравий промінець"

 

4-9 червня проходив літній денний табір "Яскравий промінець". 27 дітей чекало на початок табору, де кожен почув про Бога та Його милість до нас.

Подробнее...

Випуск та нагородження в Недільній школі

 

26 травня відбувся випуск учнів Недільної школи. А також цього дня було нагородження всіх учасників програми «Стежка мудрості».

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40