Випуск Недільної школи

 

28 травня було особливим днем для 7 класу Недільної школи. Цей день став для них випуском і незабутнім святом, яке їм влаштувало підліткове служіння груп «Пізнання».

Подробнее...

Презентація альбому християнського репера Liray

 

Вже кілька тижнів активно поширювалися запрошення на презентацію альбому християнського репера Liray. 19 травня в Євангельській церкві «Благодать» відбулася ця унікальна подія!

Подробнее...

В Недільній школі закінчилася програма «Листи Христові»

 

7 травня в Недільній школі Євангельської церкви «Благодать» закінчилася програма «Листи Христові». Діти, які ходять в Недільну школу, отримали нагороди відповідно до своїх старань.

Подробнее...

Урок-вікторина в Недільній школі

 

30 квітня в Євангельській церкві «Благодать» для дітей Недільної школи було проведено незвичайний урок. Урок-вікторина в дитячому служінні - це час, коли діти і вчителі разом згадують пройдений ними матеріал за 2 місяці.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка молодіжного служіння в с. Сезенків

 

22 квітня служителі з молодіжного служіння вирушили до дитячого притулку с. Сезенків для того, щоб розповісти і показати, що таке Пасха, і чому ми говоримо: «Ісус воскрес! Воістину Воскрес!»

Подробнее...

Свято Пасхи для дитячого притулку с. Копилов

 

20 квітня Недільна школа Євангельської церкви «Благодать» вирушила в дитячий притулок, що знаходиться в селі Копилов. Служителі Недільної школи разом з дитячим театром влаштували справжнє свято Пасхи для дітей!

Подробнее...

Традиційна поїздка в помісну церкву «Вічне Євангеліє»

 

Наступний понеділок після Великодня став традиційним днем, коли з'їжджається Союз Вільних Церков Християн Євангельської Віри України, в який входить Євангельська церква «Благодать». 17 квітня церква «Вічне Євангеліє» гостинно прийняла 5 церков.

Подробнее...

Святкування Великодня в Євангельській церкві «Благодать»

 

16 квітня проходив найбільше і найсвітліше християнське свято - Великдень. Цей день в Євангельській церкві «Благодать» був наповнений радісними подіями. Кожен, хто переступив поріг церкви, зміг наповнитися радістю, почути про Бога. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Подробнее...

Сімейна програма «Спортивне містечко»

 

Згідно прогнозам, на передвеликодні дні погода мала бути прохолодною, а місцями і з дощем. Але все ж, 14-15 квітня відбулася євангелізаційна програма «Спортивне містечко», на яку прийшли тепло одягнені дітки зі своїми батьками.

Подробнее...

Пасхальна зустріч служіння «Золотий вік»

 

13 квітня в Євангельській церкві «Благодать» проходила пасхальна зустріч служіння «Золотий вік». 38 старших братів і сестер зібралися разом, щоб прославити Господа, поділитися свідченнями з життя і провести час за спілкуванням.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40