4 вересня в Недільній школі відбулося свято!

 

З приходом осені і нового навчального року в церкві «Благодать» відбулося свято - «Повернення до Недільної школи». Учнів очікувала святкова програма, улюблені вчителі та подарунки.

Подробнее...

«Спортивне містечко» - свято для всієї сім’ї!

З 2 по 3 вересня проходила розважально-спортивна програма «Спортивне містечко». У Євангельської церкви «Благодать» цей традиційний захід з'явився не так давно, але вже встиг стати особливим часом для маленьких відвідувачів та їх батьків.

 

Подробнее...

Євангелізація на Виноградарі

28 серпня пройшла євангелізація за участю дітей Недільної школи і підлітків груп «Пізнання» Євангельської церкви «Благодать» для жителів мікрорайону Виноградар. Розуміючи всю важливість служіння, молоді люди вчилися бути справжніми учнями Христа.

Подробнее...

В церкві «Благодать» відбулося водне хрещення

У неділю, 28 серпня 2016 року, в церкві «Благодать» відбулася радісна подія - водне хрещення. Одна з найважливіших подій у житті кожного християнина, який хоче йти в життя за Господом.

Подробнее...

Церква «Благодать» відвідала служіння в сестринській церкві «Вічне Євангеліє»

Уже не перший рік на Великодні свята євангельська церква "Благодать" відвідує сестринську церкву в Глевасі. Цього року подібна подія відбулася 2 травня. Брати і сестри з різних церков зібралися разом, щоб прославити Бога і почути Його слово.

 

Подробнее...

Євангелізація Недільної школи церкви «Благодать»

24 квітня в Недільній школі церкви «Благодать» пройшла євангелізація для жителів мікрорайону Виноградар. У ній взяли участь діти з 1 по 7 класів. Урок цієї неділі став практичним застосуванням тих знань, які діти отримують впродовж багатьох занять.

Подробнее...

У церкві «Благодать» проповідував гість з Америки Ларрі Медокс

24 квітня на ранковому служінні в церкві «Благодать» проповідував гість з Америки, пастор і вчитель Ларрі Медокс, який говорив Слово від Бога. Він передав вітання від домашньої церкви в місті Джорджтаун (Техас).

Подробнее...

Церкву «Благодать» відвідали гості з альянсу "Україна без сиріт»

24 квітня на ранковому служінні в церкві «Благодать» виступив представник альянсу "Україна без сиріт" Дмитро Малишенко, який розповів про проект "Одна церква - одна дитина".

Подробнее...

Служіння "Золотой вік" напередодні Великодня

21 квітня відбулася зустріч служіння «Золотий вік», темою якої був «Великдень». Свято розпочалося з молитви пастора церкви, Дмитра Булаха, і його вступного слова до братів і сестер.

Подробнее...

В церкві Благодать відбувся семінар на тему "Апокаліпсис Іоанна"

 

9 квітня в церкві "Благодать" відбувся семінар на тему "Апокаліпсис Іоанна. Огляд і значення книги". Проповідник, вчитель Української Євангельської Теологічної Семінарії, Павло Львович Горбунов, розповідав про призначення цієї книги.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40