Вулична євангелізація молодіжного хору

 

6 січня молодіжний хор Євангельської церкви «Благодать» вийшов на вуличну євангелізацію. Виконуючи різдвяні пісні в транспорті, на вулиці, молоді брати та сестри дали можливість людям почути про цінність Різдва.

Подробнее...

Різдвяна зустріч служіння «Золотий вік»

 

5 січня відбулася різдвяна зустріч служіння «Золотий вік». У цей день брати і сестри змогли прославити Ісуса Христа псалмами, віршами, свідоцтвами, і згадати важливість свята Різдва.

Подробнее...

Сімейне свято Різдва церкви «Благодать»

 

30 грудня настав час, коли вся Євангельська церква «Благодать» зібралася разом і відсвяткувала свято Різдва. Дивовижний час, коли вся родина збирається разом, і не просто так, а прославити нашого Спасителя Ісуса Христа. Слава Йому!

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка до Київського центру професійно-технічної освіти

 

27 грудня Євангельська церква «Благодать» відвідала Київський центр професійно-технічної освіти з євангелізаційною програмою, яку вів пастор Дмитро Булах, також у служінні взяли участь молодіжний хор і репер Liray.

Подробнее...

Святкування Різдва на Європейській площі

 

25 грудня о 15:00 на Європейській площі відбулося святкування Різдва за участю хору чисельністю близько 2000 чоловік. Євангельська церква «Благодать» також взяла участь у проведенні даного проекту. Дорослий і молодіжний хори приєднайся до цього великого хору на Європейській площі.

Подробнее...

Різдво в церкві «Благодать»

 

25 грудня став днем, коли Євангельська церква «Благодать» почала відзначати свято Різдва. Всі, хто переступив поріг будинку Молитви, мали змогу побачити старанно підготовлені виступи дітей, групи прославлення, дорослого і молодіжного хорів.

Подробнее...

Загальносоюзна молитва в церкві «Благодать»

 

23 грудня в Євангельській церкві «Благодать» проходила загальносоюзна молитва, де брали участь церкви, які входять в київське об'єднання СВЦХЄВУ. Незважаючи на важкий тиждень приготувань до Різдва, приїхали 7 церков, і разом з прихожанами церкви «Благодать» прославили Бога молитвами і піснями.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка в дитячий будинок с. Копилов

 

22 грудня група людей з Молодіжного служіння Євангельської церкви «Благодать» разом зі служителями вирушили в євангелізаційну поїздку в дитячий будинок с. Копилов. Бажання послужити і розповісти дітям про народження Ісуса Христа зробило цей день незвичайним.

Подробнее...

Початок євангелізацій церкви «Благодать»

 

Починаючи з 16 грудня 2016 року, Євангельська церква «Благодать» почала здійснювати євангелізаційні поїздки і розповідати людям про Народження Ісуса Христа. Перші поїздки відбулися в дитячі будинки с. Новопетрівці і Межигір'я.

Подробнее...

Різдвяні заходи церкви "Благодать"

 

Різдво - одне з найбільших свят для людини, народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами радість цього свята!

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40