Початок нового навчального року в Біблійному коледжі

 

В Євангельській церкві «Благодать» 21-22 жовтня відбувся новий набір студентів у Біблійний коледж на базі УЄТС. Протягом першої сесії коледж відвідало близько 27 осіб, серед яких можна було побачити прихожан різного віку, які довели, що вчитися ніколи не рано і не пізно.

Подробнее...

16 жовтня відбулося водне хрещення

 

16 жовтня, в свято, присвячене дню Біблії, відбулося таїнство водного хрещення. Благословенний брат прийняв рішення укласти заповіт з Богом і слідувати за Ісусом Христом.

Подробнее...

Святкування дня Біблії

 

Цього року свято, присвячене дню Біблії, проходило 16 жовтня. У цей недільний ранок члени церкви «Благодать» змогли бути присутніми на святковому богослужінні, почути про проекти Українського біблійного товариства (УБТ), а пізніше діти Недільної школи і підлітки групи «Пізнання» змогли взяти участь в євангелізації.

Подробнее...

Пікнік для вчителів Недільної школи

 

У суботу, 8 жовтня, проходив пікнік для вчителів Недільної школи церкви «Благодать», де Бог дав можливість, незважаючи на погоду, зібратися разом, прославити Його, поспілкуватися і просто відпочити.

Подробнее...

2 жовтня пройшло водне хрещення

 

Недільного ранку 2 жовтня, в Євангельській церкві «Благодать» проходило таїнство водного хрещення. Його прийняла сестра, яка зробила усвідомлене рішення слідувати за Ісусом Христом через хрещення, присвятивши Йому своє життя.

Подробнее...

День вчителя

 

2 жовтня проходило богослужіння, присвячене Дню вчителя, в якому взяли активну участь молодіжний, дорослий і дитячі хори, вихованці Недільної школи. У цей недільний ранок вчителів чекав сюрприз.

Подробнее...

В церкві "Благодать" відбулося вінчання

 

У суботу, 17 вересня, в церкві «Благодать» відбулося вінчання двох молодих - Євгенія і Аліни. Створення нової сім'ї - це завжди свято, і тому цього дня члени церкви, родичі та друзі зібралися, щоб розділити радість з молодими.

Подробнее...

У Недільній школі розпочалася програма «Листи Христові»

Починаючи з 11 вересня, стала діяти нова програма - «Листи Христові». Дітей, які ходять в Недільну школу, чекає захоплюючий рік, в якому вони попрацюють на славу Богу!

Подробнее...

Церкву «Благодать» відвідав гість із Донецька

 

4 вересня на вечірнє служіння приїхав гість із Донецька - Володимир Олександрович Зайцев, з церкви «Христа Спасителя». Брат запропонував поміркувати на тему, яка актуальна в житті кожного християнина.

Подробнее...

4 вересня в Недільній школі відбулося свято!

 

З приходом осені і нового навчального року в церкві «Благодать» відбулося свято - «Повернення до Недільної школи». Учнів очікувала святкова програма, улюблені вчителі та подарунки.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40