Святкування Дня Біблії в церкві «Благодать»

 

25 жовтня в церкві «Благодать» пройшло служіння, яке вже не перший рік присвячується Дню Біблії. У ньому взяли участь всі бажаючі прославити Господа, а також представник Українського Біблійного Товариства (УБТ) брат Юрій, який підвів підсумки минулорічної акції та розповів про плани і проекти на поточний рік.

Подробнее...

Святкуваня "Жнив"

 

11 жовтня в церкві «Благодать» відбулося свято «Жнив». Осінь - прекрасна пора року, коли люди збирають урожай з полів і можуть принести подяку Богу, поділитися зібраним з іншими братами і сестрами. В Недільній школі учні також мали можливість послухати цікавий урок і спробувати фрукти в кожній класній кімнаті.

Подробнее...

Поздоровлення вчителів у церкві «Благодать»

 

3 жовтня пройшло святкове богослужіння, присвячене святу «Дня Учителя». Виховання нового покоління - це можливість передати досвід і все найкраще, що робить людину кращою. Також відбулася євангелізація в Недільній школі, діти з учителями несли Слово спасіння на масиві Виноградар.

Подробнее...

Початок навчального року в Недільній школі церкви «Благодать»

 

6 вересня, на ранковому служінні, відбулося відкриття нового навчального року в Недільній школі і привітання першокласників. Діти, які ще недавно грали в ляльки і машинки, в цей день сіли за парти і почали вчитися читати і писати, щоб пізнавати Біблію. Першокласників привітали виступами дошкільнята та діти старших класів.

Подробнее...

Спортивне містечко - свято для сім'ї

 

Щорічно в кінці літа, перед початком навчального року, Євангельська церква «Благодать» готує і проводить свято для всіх жителів масиву Виноградар. Цього разу подібні події проводилися 29 серпня і 5 вересня. Кожен бажаючий мав можливість почути Звістку Євангелія, весело і цікаво провести час.

Подробнее...

Літо Євангельської церкви «Благодать»

 

Це літо для церкви стало часом служіння для Слави Божої. Церква провела три літні табори для дітей різного віку. Першим стартував дитячий денний табір «Яскравий Промінець». У другому таборі діти мали можливість провести час у Закарпатті, с. Поляна. Заключним проектом став молодіжний наметовий табір "Light-Keepers".

Подробнее...

Свято Трійці в церкві «Благодать»

 

31 травня на ранковому служінні в церкві «Благодать» парафіяни святкували день П'ятидесятниці або Трійці. У програмі були прославлення, вірші, свідоцтва братів і сестер про роботу Бога в їхньому житті. В цей день, як і в давні часи, послідовники Христа продовжують служити Богу і бути свідками для цього світу.

Подробнее...

Випуск у Недільній школі

 

17 травня в Недільній школі церкви «Благодать» пройшов випуск у найстаршого, 7 класу. Для учнів була підготовлена святкова програма, в якій взяли участь учні молодших класів і групи «Пізнання». У підліткове служіння перейшло 8 учнів.

Подробнее...

Традиційне спільне служіння в сестринській церкві «Вічне Євангеліє»

 

Уже не перший рік у Великодні свята євангельська церква "Благодать" відвідує сестринську церкву в Глевасі. Цього року подібна подія відбулася 13 квітня. Брати і сестри з різних церков зібралися разом, щоб прославити Бога і почути Його слово.

Подробнее...

Пасхальна вечеря в церкві «Благодать»

 

12 квітня на вечірньому богослужінні церква «Благодать» продовжила відзначати свято Великодня. Служіння почалося з оспівування псалмів Господу, потім група "Пізнання" показала великодній спектакль, а також відбулося Пасхальне причастя для прихожан і гостей церкви.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40