Почався запис на служіння «Молитовна Стіна»

 

Починаючи з 4 грудня 2016 року, розпочався запис на служіння «Молитовна Стіна». Бог продовжує відповідати на молитви людей і робити чудеса в їхньому житті, про що і свідчили на ранковому недільному служінні брати і сестри.

Подробнее...

До церкви «Благодать» завітала церква «Скінія»

 

У неділю, 27 листопада, до Євангельської церкви «Благодать» завітала церква «Скинія». На вечірньому служінні брати та сестри мали можливість прославити Бога в незвичному для себе форматі і отримати повчальне слово від пастора церкви «Скинія» Сергія Флюгранта.

Подробнее...

10 років виїзному дитячому служінню в притулку с. Копилов

 

2016 рік став 10-им роком поїздок до дитячого притулку в с. Копилов. Команда служителів 17 листопада вирушила послужити дітям і поділитися радістю цього свята.

Подробнее...

Біблійний коледж продовжує набір студентів для навчання

 

Запрошуємо всіх, хто хоче вчитися і краще пізнавати Бога. Біблійний коледж на базі Української євангельської теологічної семінарії (УЄТС) продовжує проводити набір студентів на навчання. Для всіх студентів створені хороші умови навчання, індивідуальний підхід до робочого процесу, розроблені цікаві лекції.

Подробнее...

Свято 20-річчя Молодіжного служіння

 

4 листопада виповнився ще один рік Молодіжному служінню церкви «Благодать». У цей день проявилося багато талантів молодих людей, які відвідують це служіння. Головною «родзинкою» була цікаво складена програма, в основі якої було продемонстровано чотири країни з їхніми традиціями в християнському стилі.

Подробнее...

30 жовтня в церкві «Благодать» було оголошено піст

 

У неділю, 30 жовтня, було оголошено піст в Євангельській церкві «Благодать». Благословенний рік Божого влаштування в святкуванні «500-річчя Реформації», явище слави Божої в цій справі є головними молитвами недільного дня.

Подробнее...

Свято Жнив в Євангельській церкві «Благодать»

 

23 жовтня проходило свято «Жнив» в Євангельській церкві «Благодать». У цей день можна було подякувати Богові за врожай, який Він послав нам в цьому році. Зібравшись разом, Божою сім'єю, парафіяни церкви змогли віддати хвалу Богу в цей день подяки.

Подробнее...

Початок нового навчального року в Біблійному коледжі

 

В Євангельській церкві «Благодать» 21-22 жовтня відбувся новий набір студентів у Біблійний коледж на базі УЄТС. Протягом першої сесії коледж відвідало близько 27 осіб, серед яких можна було побачити прихожан різного віку, які довели, що вчитися ніколи не рано і не пізно.

Подробнее...

16 жовтня відбулося водне хрещення

 

16 жовтня, в свято, присвячене дню Біблії, відбулося таїнство водного хрещення. Благословенний брат прийняв рішення укласти заповіт з Богом і слідувати за Ісусом Христом.

Подробнее...

Святкування дня Біблії

 

Цього року свято, присвячене дню Біблії, проходило 16 жовтня. У цей недільний ранок члени церкви «Благодать» змогли бути присутніми на святковому богослужінні, почути про проекти Українського біблійного товариства (УБТ), а пізніше діти Недільної школи і підлітки групи «Пізнання» змогли взяти участь в євангелізації.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40