Богослужіння в Макошинській колонії

 

23 січня служителі Євангельської церкви «Благодать» відвідали ув'язнених в Макошинській виправній колонії. Люди, які відбували там покарання, змогли почути Слово Боже.Пастори Дмитро Булах та Костянтин Жданов говорили про важливість прийняття Ісуса Христа в своє життя.

 

Подробнее...

Різдвяні співи молодіжного хору

 

В зимовий Святвечір молодіжний хор під керівництвом пастора Дмитра Булаха вийшов на вулиці Києва, щоб прославити Бога та поділитися з міщанами радісною звісткою про народження Спасителя Ісуса Христа. Маршрут проходив шляхом автобуса №102, тролейбуса №18, а також на Софійській площі, Михайлівській площі, Поштовій площі (Макдональдс).

Подробнее...

Різдвяна вистава

 

2 січня Євангельська церква «Благодать» відкрила двері для дітей віком від 2 до 13 років. У цей день діти мали можливість подивитися Різдвяну театралізовану постановку, яку підготувала і провела підліткова група «Пізнання». Все пройшло весело, шумно і цікаво.

Подробнее...

Справжнє Різдво в Євангельській церкві «Благодать»

 

Кожного Різдва церква охоплює всіх, хто приходить до Будинку Молитви, щоб відкрити правду Різдва. На загальному Богослужінні 27 грудня проводилася святкова програма з виступами дитячого, молодіжного та дорослого хорів, театральною постановкою 1-4 класів, віршів дошкільнят.

Подробнее...

В ц. «Благодать» відбулась всесоюзна молитва

 

25 грудня в церкві «Благодать» відбулася нічна об'єднана молитва церков Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України. Зал наповнили парафіяни шести церков, які приїхали для поклоніння Богові і спільної молитви за країну і людей.

Подробнее...

Святкування Різдва

 

Різдво - одне з найбільших свят для християн усього світу. Напередодні цієї радісної події всі знаходяться в очікуванні дива, готуються до святкування зі своїми рідними та близькими. Але Різдво - це не просто свято, це - день народження Ісуса Христа.

Подробнее...

Святкування Дня Біблії в церкві «Благодать»

 

25 жовтня в церкві «Благодать» пройшло служіння, яке вже не перший рік присвячується Дню Біблії. У ньому взяли участь всі бажаючі прославити Господа, а також представник Українського Біблійного Товариства (УБТ) брат Юрій, який підвів підсумки минулорічної акції та розповів про плани і проекти на поточний рік.

Подробнее...

Святкуваня "Жнив"

 

11 жовтня в церкві «Благодать» відбулося свято «Жнив». Осінь - прекрасна пора року, коли люди збирають урожай з полів і можуть принести подяку Богу, поділитися зібраним з іншими братами і сестрами. В Недільній школі учні також мали можливість послухати цікавий урок і спробувати фрукти в кожній класній кімнаті.

Подробнее...

Поздоровлення вчителів у церкві «Благодать»

 

3 жовтня пройшло святкове богослужіння, присвячене святу «Дня Учителя». Виховання нового покоління - це можливість передати досвід і все найкраще, що робить людину кращою. Також відбулася євангелізація в Недільній школі, діти з учителями несли Слово спасіння на масиві Виноградар.

Подробнее...

Початок навчального року в Недільній школі церкви «Благодать»

 

6 вересня, на ранковому служінні, відбулося відкриття нового навчального року в Недільній школі і привітання першокласників. Діти, які ще недавно грали в ляльки і машинки, в цей день сіли за парти і почали вчитися читати і писати, щоб пізнавати Біблію. Першокласників привітали виступами дошкільнята та діти старших класів.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40