Сімейна програма «Спортивне містечко»

 

Згідно прогнозам, на передвеликодні дні погода мала бути прохолодною, а місцями і з дощем. Але все ж, 14-15 квітня відбулася євангелізаційна програма «Спортивне містечко», на яку прийшли тепло одягнені дітки зі своїми батьками.

Подробнее...

Пасхальна зустріч служіння «Золотий вік»

 

13 квітня в Євангельській церкві «Благодать» проходила пасхальна зустріч служіння «Золотий вік». 38 старших братів і сестер зібралися разом, щоб прославити Господа, поділитися свідченнями з життя і провести час за спілкуванням.

Подробнее...

Передвеликодній недільний день в Євангельській церкві «Благодать»

 

9 квітня в Євангельській церкві «Благодать» відбувалося достатньо багато подій, одні з яких стали навіть приємним сюрпризом. Наближається свято Пасхи, і Бог все більше проявляє чудес в кожному дні!

Подробнее...

Свято-пікнік «Щаслива родина»

 

Особливий, неймовірний, довгоочікуваний день для Вашої родини! 20 травня 2017 року запрошуємо Вас на свято-пікнік «Щаслива родина». На Вас чекає приємне спілкування на свіжому повітрі, багато несподіваних  сюрпризів, свідоцтва інших родин і просто чудовий час в колі родини та друзів.

Подробнее...

Спільна молитва на Софіївській площі за перемогу і мир

 

2 квітня о 15:00 у Києві, на Софіївській площі, за ініціативою представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, проходила молитва за перемогу над агресором, за звільнення полонених і ув'язнених, і за встановлення справедливого миру на Україні.

Подробнее...

Євангельську церкву «Благодать» привітав гість з Узбекистану

 

2 квітня, у неділю, Євангельську церкву «Благодать» відвідав віце-президент Біблійного товариства з Узбекистану, пастор церкви Сергій Терновий. Пастор Сергій мав можливість поділитися словом, яке він підготував для ранкового служіння.

Подробнее...

27 травня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ!

 

27 травня о 17:00 в Палаці Спорту відбудеться Національна молитва за Україну. Мета якої є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння і відродження нашої країни. Ми всім серцем віримо, що Господь почує нашу упокорену молитву та дарує мир і добробут багатостраждальній українській землі.

Подробнее...

Суботник в Євінгельській церкві «Благодать»

 

8 квітня о 10:00 відбудеться суботник в Євангельській церкві «Благодать». У цей день всі бажаючі зможуть послужити в будинку Молитви. Запрошуються всі взяти активну участь у прибиранні та влаштуванні приміщення.

Подробнее...

Результати проведення програми «Вітаминка»

 

Починаючи з 19 лютого по 12 березня, Недільна школа Євангельської церкви «Благодать» проводила дитячу програму «Вітамінка». Цілих три тижні діти, які приходили в Недільну школу, були благословенні вітамінами.

Подробнее...

Євангельську церкву «Благодать» відвідали представники Біблійних товариств

 

12 березня в Євангельську церкву «Благодать» приїхали представники з Українського Біблійного Товариства і Американського Біблійного Товариства. Також в цей день діти Недільної школи підготували виступи для бабусь і мам, виконавши вірші і пісні.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40