Традиційне спільне служіння в сестринській церкві «Вічне Євангеліє»

 

Уже не перший рік у Великодні свята євангельська церква "Благодать" відвідує сестринську церкву в Глевасі. Цього року подібна подія відбулася 13 квітня. Брати і сестри з різних церков зібралися разом, щоб прославити Бога і почути Його слово.

Подробнее...

Пасхальна вечеря в церкві «Благодать»

 

12 квітня на вечірньому богослужінні церква «Благодать» продовжила відзначати свято Великодня. Служіння почалося з оспівування псалмів Господу, потім група "Пізнання" показала великодній спектакль, а також відбулося Пасхальне причастя для прихожан і гостей церкви.

Подробнее...

«Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким…»

 

З приходом весни багато хто чекає одного з найбільших свят - Великдень. Це унікальне свято, так як воно дає людям надію на спасіння і спілкування з Богом. 12 квітня в церкві «Благодать» відбулося святкове богослужіння, присвячене Великодню. Недільна школа церкви особливо готувалася до цього свята, на яке змогли прийти 220 дітей.

Подробнее...

Передвеликодні заходи церкви «Благодать»

 

Щороку Євангельська церква "Благодать" особливим чином готується до святкування Великодня. Одним з основних видів діяльності є євангелізаційне спортивне містечко. 10 і 11 квітня діти і їх батьки мали можливість весело і цікаво провести час.

Подробнее...

День жіночності в церкві «Благодать»

 

8 березня відбулося святкове ранкове служіння в церкві «Благодать». З приходом весни все навколо оживає і наповнюється радістю, а особливо радістю наповнюються серця жінок. Все навколо говорить про Боже творіння, і в цей прекрасний день особливо хочеться Його славити.

Подробнее...

Маскарад костюмів героїв Біблії

 

У неділю, 4 січня, на Різдвяному служінні в церкві «Благодать» пройшов парад костюмів героїв Біблії. У цьому заході взяли участь дітки різного віку. Вони вбралися в костюми царів і цариць, Діви Марії та Йосипа, мудреців і пастухів. Сцену церкви наповнили білі янголи, кучеряві овечки, ослики...

Подробнее...

Пісня янгола

 

«Пісня янгола» - так називається вистава, поставлена молодіжним служінням для дітей, запрошених на святкування Різдва в церкву «Благодать» 3 січня. 93 дитини, затишно розташувавшись на лавках, в усі очі стежили за розвитком історії, яка сталася з маленьким хлопчиком напередодні Різдва.

Подробнее...

Сімейне свято Різдва

 

Всі члени церкви «Благодать» зустрілися ввечері 2 січня для спільного святкування Різдва. В урочисто прикрашеній залі були розставлені довгі столи з безліччю бутербродів, різних солодощів, а також гарячих та холодних десертних напоїв. Зібрання почалося, коли в призначений час всі зайняли свої затишні місця за столами.

Подробнее...

Церква «Благодать» святкує Різдво

 

Різдво - одне з найбільших свят для християн усього світу. Напередодні цієї радісної події всі знаходяться в очікуванні дива, готуються до святкування зі своїми рідними та близькими. Але Різдво - це не просто свято, це день народження Ісуса Христа.

Подробнее...

Була проведена Різдвяна ярмарка

 

Уже стало прекрасною традицією проводити в церкві «Благодать» Різдвяну ярмарку. Цього року вона проводилася 21 грудня. Діти недільної школи цілий рік працюють своїми руками, щоб зробити прекрасні вироби, які зможуть придбати всі бажаючі для себе і на подарунки іншим людям.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40