Водне хрещення братів

 

23 липня проходило водне хрещення братів. Цікаве те, що обох братів зовуть Павло. Тож поздоровляємо братів, бажаємо триматися міцно за Бога та шукати Його волю в кожному дні!

Подробнее...

Один день із життя церкви «Благодать»

 

Цього недільного ранку, 16 липня, чекав міні-концерт, який зробили діти Недільної школи, які приїхали, нарешті, з табору, що знаходився в Закарпатті.  На цьому ж служінні прийняла водне хрещення благословенна сестра, пообіцявши жити для Бога в чистій і добрій совісті.

Подробнее...

Молодіжна євангелізація

 

14 липня, на проспекті В. Порика 9, серед алей, де зазвичай відпочивають сім'ї разом з дітьми, молодіжне служіння Євангельської церкви «Благодать» провело євангелізацію.

Подробнее...

Поїздка на 20-річчя до церкви «Ковчег»

 

9 липня відбулася поїздка групи прославлення та хору Євангельської церкви «Благодать», щоб поздоровити зі святом 20-річчя церкву «Ковчег», яка знаходиться в м. Яготин. Цей день був особливим не тільки для членів церкви «Ковчег», але й для служителів церкви «Благодать».

Подробнее...

Водне хрещення в Євангельській церкві «Благодать»

 

Минулої неділі, 25 червня, прийняли водне хрещення чотири благословенні людини, які зробили важливий вибір у своєму житті, а саме – дали обіцянку доброї совісті перед Богом, що дає можливість мати ще ближчі стосунки з Богом.

Подробнее...

Дружня поїздка до церкви ХЄВ «Нове життя»

 

18 червня служителі Євангельської церкви «Благодать» відправились поздоровити з 24-річчям церкву ХЄВ «Нове життя», що знаходиться в м. Тараща. В цей день дві церкви провели богослужіння разом та прославили Боже Ім’я.

Подробнее...

Хода на захист дітей і сім’ї об’єднала в Києві тисячі громадян

 

«Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» Під цим гаслом центральними вулицями Києва пройшла Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї.

Подробнее...

Незабутній час в Дитячому таборі «Яскравий промінець»

 

З 29 травня по 4 червня почав працювати довгоочікуваний Дитячий табір «Яскравий промінець», який проводиться кожного року на базі Євангельської церкви «Благодать». Веселі ігри та пісні, незабутній час та нові друзі – це ще не всі «родзинки» табору!

Подробнее...

Благословення новонародженого Матвія

 

28 травня пастори і диякони разом з церквою «Благодать» молилися і благословляли новонародженого Матвія. Великого щастя і Божих благословінь молодій і щасливій родині.

Подробнее...

День євангелізацій в Євангельській церкві «Благодать»

 

28 травня відбулися дві євангелізації. У цей день Виноградар зміг почути про Бога, а члени Євангельської церкви «Благодать» - прославити Бога на вулицях Подільського району.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40