Євангельську церкву «Благодать» відвідали представники Біблійних товариств

 

12 березня в Євангельську церкву «Благодать» приїхали представники з Українського Біблійного Товариства і Американського Біблійного Товариства. Також в цей день діти Недільної школи підготували виступи для бабусь і мам, виконавши вірші і пісні.

Подробнее...

Семінар «Закон і Благодать» в Євангельскій церкві «Благодать»

 

4 березня в Євангельській церкві «Благодать» проходив семінар на тему «Закон і Благодать». Цей день дав можливість дізнатися багато нового і дав відповіді на запитання всіх охочих, хто відвідав цей семінар.

Подробнее...

Благословіння новонародженої дитини в церкві «Благодать»

 

Цей день став днем особливої вдячності Богу. Зранку 12 лютого вся церква «Благодать» разом молилася про благословення новонародженої дитини, яка з'явилася у щасливій молодій сім'ї.

Подробнее...

Церква "Благодать" благословила новонароджену

 

Дуже важливо, щоб із самого раннього віку діти були присвячені для Бога. 5 лютого, у неділю відбулася молитва за благословення новонародженої дівчинки Софії. Молода сім'я, разом з родичами, зібравшись разом, принесла небувалу радість в цей день.

Подробнее...

Недільна євангелізація церкви «Благодать»

 

22 січня, після ранкового служіння, проходила євангелізація за адресою пр. Правди, 66 (біля супермаркету «Сільпо»). У євангелізації брали участь дорослий та молодіжний хори, які бажали розповісти про Ісуса Христа і посіяти слово Боже в серця людей.

Подробнее...

22 січня в церкві «Благодать» проходило хрещення

 

Недільного дня 22 січня, двоє братів прийняли водне хрещення. Таїнство водного хрещення - це добровільне рішення присвятити себе Богу, залишивши минуле, жити оновленим життям; також це підтвердження Завіту з Богом, який несе в собі певний духовний зміст.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка в Менську виправну колонію

 

19 січня відбулася поїздка в МВК № 91, яка знаходиться в с. Макошино. Дорога займала близько трьох годин, але поїздка коштувала цих зусиль, незважаючи на те, що дорога була далека.

Подробнее...

Молитовне служіння «Сторож на стіні» 2017 року

 

Починаючи з 16.01.2017 року, молитовне служіння «Сторож на стіні» починає свою роботу відповідно до нових списків на цей рік. Ті, хто записався молитися в цьому році за потреби церкви і людей, вже можуть з наступного тижня починати молитися відповідно до обраного ними часу.

Подробнее...

Різдвяний спектакль від Молодіжного служіння

 

8 січня на вечірньому служінні була проведена різдвяна вистава. Брати та сестри з Молодіжного служіння показали спектакль, сюжетом якого стала історія народження нашого Спасителя Ісуса Христа.

Подробнее...

Маскарад біблійних героїв в церкві «Благодать»

 

8 січня в церкві «Благодать» проходив біблійний маскарад. Діти Недільної школи вбралися в біблійних героїв і творінь, яких створив Бог. На ранковому служінні пастор Дмитро Булах запросив всіх учасників маскараду на сцену.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40