Пастор Євангельської Церкви "Благодать"

Пастор Булах Дмитро, людина з великим серцем, що вміє слухати Бога та має дар проповідника.

Основою служіння пастора є на першому місці проповідування Євангелія і допомога в спасінні нових душ людей. Має повну посвяту Богові і керується в кожному дні свого життя Словом Божим.

Проповідування Ісуса Христа як Господа і Спасителя, прояв Божої любові до людей, допомога в отриманні прощення гріхів і звільнення, відвідування на дому та в лікарнях потребуючих слова підбадьорення, молитви, матеріальної опіки прихожан церкви та їх рідних є невід'ємною частиною життя пастора Дмитра в служінні людям.

Народився і виріс в місті Києві в 1969 році в родині Андрія Семеновича (директора НДІ) та Галини Артемівни (інженера-біолога). Дмитро - молодша дитина, має брата Богдана. Ріс в інтелігентній і культурній атмосфері. Після закінчення середньої школи служив в армії. Закінчив КАДІ за фахом інженер-механік.

У квітні 1991 року прийняв Христа своїм Спасителем завдяки місіонерам з Америки і став їм помічником. Прийняв Святе водне хрещення в липні 1992 року. Божа воля на служіння пастора Дмитра направляє його на участь в поширенні Благої вісті в тюрмах України з 1992 року.

У 1993 розпочав служіння для солдат в будівельних батальйонах України.
З 1993 року Господь піднімає його і поставляє помічником пастора Євангельської церкви «Благодать». У 1994 році був висвячений дияконом церкви і з грудня 1998 висвячений пастором Євангельської церкви «Благодать». З листопада 1999 року - є старшим пастором Євангельської церкви «Благодать».

Нелегкі випробування в становленні служіння церкви дозволили проявити терпіння і прийняти напрямок, яке Бог визначив на розвиток церкви «Благодать» і безпосередньо служіння пастора. Велике благословення від Господа церква і пастор Дмитро отримали в 1997 році, коли купили порожню будівлю на масиві Виноградар.
З цього моменту церква здобула свободу для повноцінного служіння людям.

Одружений в єдиному шлюбі з дружиною Вікторією, виховує чотирьох доньок: Дар’ю, Марію, Олександру і Стефанію.

Сьогодні пастор є справжнім трудівником на Божій ниві:

  • З 2010 року обіймає посаду старшого пресвітера Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри Київської області.
  • Є викладачем Української Євангельської семінарії Богослів'я, де читає курс студентам «Принципи служіння», також є кандидатом на ступінь магістра по Перетворюючому лідерству (УЄСБ, Київ),
  • Несе служіння старшого пресвітера Київської, Чернігівської та Сумської областей в Союзі Вільних Церков Християн Євангельської Віри України,
  • Активно прагне розширювати межі Царства Божого через місіонерське служіння лідерів церкви, яким Бог дав це покликання. Були відкриті дочірні церкви.
  • Веде активне навчання лідерів церкви і проявляє турботу і увагу до членів церкви «Благодать», а також проводить домашню групу,
  • Дар проповідника використовує і в служінні іншим церквам Київської області та інших регіонів України (Закарпаття, Донецьк) для проповідування Божого Слова і служіння людям.