Молитовне служіння 2020 року

Починаючи з 2 лютого, молитовне служіння Євангельської церкви «Благодать» буде молитися відповідно до нових списків служителів. Отож ті служителі, які записалися для участі у цьому служінні, з наступного тижня можуть молитися відповідно до того часу, який вони обрали для цього року.

Молитовне служіння «Сторож на стіні» - це одне з найдавніших служінь у Євангельській церкві «Благодать». Суть служіння полягає у тому, щоб звершувати молитви за потреби, спасіння, устрій церкви та країни безперестанку. Для цього створюються спеціальні списки, куди кожен, хто відкритий до цього служіння, може записатися на певну годину у який-небудь день тижня – і потім впродовж року молитися за потреби в обрану годину обраного дня тижня. Таким чином, молитва відбувається усі 24 години на добу, кожного дня.

Наприкінці року (або на початку нового) кожен бажаючий може обрати зручний для себе час і записатися на молитви протягом року.

Список потреб оновлюється щонеділі після вечірнього служіння. Список молитовних потреб можна отримати безпосередньо у приміщенні церкви, або ж на сайті церкви: Молитовне служіння.